reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Dziewczyny, które sikacie do kubeczków, kieliszków i innych naczyń 😅 czy Wasze siuśki są idealnie przejrzyste? 🧐 Bo ja od jakiegoś czasu widzę u siebie takie pojedyncze maleńkie białe farfocle🤔 i tak się zastanawiam czy smierć jest blisko? 👻czy jednak zdążę zrobić badanie moczu na dniach 😝
 
reklama
Dziewczyny, które sikacie do kubeczków, kieliszków i innych naczyń 😅 czy Wasze siuśki są idealnie przejrzyste? 🧐 Bo ja od jakiegoś czasu widzę u siebie takie pojedyncze maleńkie białe farfocle🤔 i tak się zastanawiam czy smierć jest blisko? 👻czy jednak zdążę zrobić badanie moczu na dniach 😝
a to nie śluz?
 
Dziewczyny, które sikacie do kubeczków, kieliszków i innych naczyń 😅 czy Wasze siuśki są idealnie przejrzyste? 🧐 Bo ja od jakiegoś czasu widzę u siebie takie pojedyncze maleńkie białe farfocle🤔 i tak się zastanawiam czy smierć jest blisko? 👻czy jednak zdążę zrobić badanie moczu na dniach 😝
A to nie jest po prostu piana?
 
Dziewczyny, które sikacie do kubeczków, kieliszków i innych naczyń 😅 czy Wasze siuśki są idealnie przejrzyste? 🧐 Bo ja od jakiegoś czasu widzę u siebie takie pojedyncze maleńkie białe farfocle🤔 i tak się zastanawiam czy smierć jest blisko? 👻czy jednak zdążę zrobić badanie moczu na dniach 😝
Możesz przed nasiusianiem do kubeczka się podmyc, jeśli nadal będą takie kłaczki to warto zbadać mocz ale raczej smierc na Ciebie nie czycha :)
 
reklama
A dlaczego odrazu zakładasz, że masz niedrożne? Przecież nie miałaś żadnych zabiegów na macicy, poronień itp. 😉 niedrożne się zdarzają dosyć rzadko u kobiet bez żadnej historii.
Twój nick się zgadza, dałaś mi trochę nadziei 😛 ja jestem w takiej sytuacji. Nigdy w ciąży nie byłam, żadnych zabiegów. A w lutym się dowiedziałam, że mogę mieć Endomende (nic mnie nie boli) i pewnie mam niedrożne jajowody, dlatego nam się nie udaje, problem leży po mojej stronie. Czekam na termin na laparo to wtedy się dowiem😌
 
Do góry