reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Twój nick się zgadza, dałaś mi trochę nadziei 😛 ja jestem w takiej sytuacji. Nigdy w ciąży nie byłam, żadnych zabiegów. A w lutym się dowiedziałam, że mogę mieć Endomende (nic mnie nie boli) i pewnie mam niedrożne jajowody, dlatego nam się nie udaje, problem leży po mojej stronie. Czekam na termin na laparo to wtedy się dowiem😌
A skąd taki wniosek, że masz endometriozę bez objawów?
 
reklama
reklama
No ja juz właśnie 2 cykl zauwazylam (a tez drugi dopiero biorę) po duphastonie tak nie miałam z tego co kojarze 🤔
Ja już dokładnie co w którym cyklu było to Ci nie powiem, ale w jednym cyklu po duphastonie nic mi nie było, w innym byłam podenerwowana, w innym ciągle spałam. Temat rzeka ;)
Teraz po ovitrelle też co cykl inne objawy :D W poprzednim napierdzielały mnie cycki, a w tym w ogóle ich nie czuję za to kłuje mnie podbrzusze jakby mnie ktoś igłami dźgał :D
 
Do góry