reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Bo ja już spodziewam się tylko złych opcji 🤣.
Ale nie, zacznę od sono i nie będę kombinować. Z tym, że sono w Łodzi to tylko Salve i prywatne kliniki, więc trzeba zapłacić, trudno.
Niedługo wszystkich lekarzy w województwie odhaczysz 🤣
Pisałam już kiedyś, ze ja miałam drożność na NFZ ze skierowania od lekarki przyjmującej prywatnie i pracującej w czmp w Łodzi. Czekałam chyba półtora tygodnia, żeby iść w odpowiednim dniu cyklu.
Ja robiłam drożność na nfz i nie narzekam. Wszystko przebiegło ok. Bolało w uj ale wiadomo nie od nich zależne a pielęgniarka była przemiła i mnie głaskała po głowie 😅
Mam takie same doświadczenia :) co prawda baby na IP wszystkie do odstrzału ale już na oddziale super położne, miłe, opiekuńcze, troskliwe. Lekarze tak samo ;) nie narzekam na hsg na NFZ, co więcej dostałam nagranie na cd z badania wiec każdy lekarz może sam po obrazie stwierdzić czy i jak przeszedł płyn.
 
Niedługo wszystkich lekarzy w województwie odhaczysz 🤣
Pisałam już kiedyś, ze ja miałam drożność na NFZ ze skierowania od lekarki przyjmującej prywatnie i pracującej w czmp w Łodzi. Czekałam chyba półtora tygodnia, żeby iść w odpowiednim dniu cyklu.
Ej no, życz mi żeby Skalski był ostatni 😃😋.
 
kurcze mam spora rozkminke, moze Wy pomozecie 🙏
jutro mam wizyte u endokrynologa, mozliwe ze od razu zrobi mi badanie kontrolne krwi by sprawdzic jak letrox dziala. Wiem ze wspominano tu, ze powinno sie odstawiac suple etc ale czy z lekami na tarczyce tez tak jest? bo troche sie zastanawiam czy nie powinno sie spradzac jaki jest poziom TSH gdy sie bierze leki?

edit: plus bede 6 dni po owulacji, prosic by zbadali tez progesteron czy moze byc ponizej 10 i sie tylko zmartwie?
 
kurcze mam spora rozkminke, moze Wy pomozecie 🙏
jutro mam wizyte u endokrynologa, mozliwe ze od razu zrobi mi badanie kontrolne krwi by sprawdzic jak letrox dziala. Wiem ze wspominano tu, ze powinno sie odstawiac suple etc ale czy z lekami na tarczyce tez tak jest? bo troche sie zastanawiam czy nie powinno sie spradzac jaki jest poziom TSH gdy sie bierze leki?
Nie można leków brać w dniu badania. Wcześniej normalnie bierz :)
 
kurcze mam spora rozkminke, moze Wy pomozecie 🙏
jutro mam wizyte u endokrynologa, mozliwe ze od razu zrobi mi badanie kontrolne krwi by sprawdzic jak letrox dziala. Wiem ze wspominano tu, ze powinno sie odstawiac suple etc ale czy z lekami na tarczyce tez tak jest? bo troche sie zastanawiam czy nie powinno sie spradzac jaki jest poziom TSH gdy sie bierze leki?

edit: plus bede 6 dni po owulacji, prosic by zbadali tez progesteron czy moze byc ponizej 10 i sie tylko zmartwie?
Ja przed badaniem dzisiaj TSH nie wzięłam letroxu
 
kurcze mam spora rozkminke, moze Wy pomozecie 🙏
jutro mam wizyte u endokrynologa, mozliwe ze od razu zrobi mi badanie kontrolne krwi by sprawdzic jak letrox dziala. Wiem ze wspominano tu, ze powinno sie odstawiac suple etc ale czy z lekami na tarczyce tez tak jest? bo troche sie zastanawiam czy nie powinno sie spradzac jaki jest poziom TSH gdy sie bierze leki?

edit: plus bede 6 dni po owulacji, prosic by zbadali tez progesteron czy moze byc ponizej 10 i sie tylko zmartwie?
na oznaczenie tsh nie ma wpływu czy przyjmiesz lek czy nie, na ft4 nie bierzemy leku
 
reklama
Dobra to nie biorę i najwyzej założę że na codzien mam TSH trochę nizsze, dzięki ciężarówki ❤️😘

A ten progesteron 6dpo? Lepiej cisnąć czy może być jeszcze trochę nisko?
 
Do góry