reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Czytan
ja kompletnie nie mogę zwalczyć siedzenia w telefonie przed spaniem. A 2-3h to już w ogóle, przecież zawsze oglądam sobie jakiś film czy serial, coś czytam. Niewykonalne :D ja walczę, zeby 30 minut przed snem nie mieć telefonu w łapie :D
czytanie na czytniku jest ok, najważniejsze żeby nie naświetlać się blue light - więc jak telefony mają opcję przejścia na taki tryb, to może chociaż to?

Ale jeżeli śpisz dobrze, to po co coś zmieniać? ;D Ja niestety nawet czarnej herbaty nie mogę wypić, bo nie zasnę... :D To o mnie Link do: Ciężki poranek 30-latka. Już więcej nie pije, po wczorajszym earl greyu nie mógł zasnąć do 22:00
 
Tak, dokładnie :)

Transfer dzisiaj, za 3 godziny 🫣😬😬😬
Tak, standardowo transferuje się jeden zarodek na początek, chyba, ze w historii są jakieś niepowodzenia to wtedy lekarz może rozważyć podanie dwóch. w praktyce pewnie wszystko jest kwestią dogadania, nam na przykład lekarz dał wolną rękę i pytał nas o zdanie😀
No trzymam mocno kciuczki i już o nic nie pytam ♥️ Musi się udać!!!
 
Tak, dokładnie :)

Transfer dzisiaj, za 3 godziny 🫣😬😬😬
Tak, standardowo transferuje się jeden zarodek na początek, chyba, ze w historii są jakieś niepowodzenia to wtedy lekarz może rozważyć podanie dwóch. w praktyce pewnie wszystko jest kwestią dogadania, nam na przykład lekarz dał wolną rękę i pytał nas o zdanie😀
do boju! 🤞🤞🤞
 
Nawet mi nie mów ja mam tak niskie libido, że powiedzieć ze mi sie nie chce to za dużo. No ale czego się nie robi ;)
U mnie libido w miarę, a w płodne jak hormony działają to nawet wysokie na szczęście, więc nawet jakoś szczególnie nie muszę wydobywać chuci wtedy, ale drugi członek drużyny płodzącej nie potrafi na żądanie ;D
 
reklama
Do góry