reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Transfer dzisiaj, za 3 godziny 🫣😬😬😬
Tak, standardowo transferuje się jeden zarodek na początek, chyba, ze w historii są jakieś niepowodzenia to wtedy lekarz może rozważyć podanie dwóch. w praktyce pewnie wszystko jest kwestią dogadania, nam na przykład lekarz dał wolną rękę i pytał nas o zdanie😀
To dzisiaj Koleżanka zachodzi w ciążę bez seksów :)
 
reklama
Ja się ostatnio w tym wyspecjalizowałam, więc służę swoim bolesnym doświadczeniem.
1. Higiena snu! Zero ekranów 2-3h przed snem, spacer, wywietrzenie sypialni, ruch i dieta.
2. Jeżeli to wszystko jest co powyżej, to można włączyć medytację przed snem
3. Jak przyjmujesz sumple? Czy przypadkiem żadnej witaminy D nie bierzesz po 15?
4. .Jedyny suplement na wieczór to melatonina i magnez
5. Zbadać hormony może nadczynność?
6. Żadnej kawy i czarnej herbaty po 13!

A już powoli się normuję, ale ponad miesiąc to była udręka
ja kompletnie nie mogę zwalczyć siedzenia w telefonie przed spaniem. A 2-3h to już w ogóle, przecież zawsze oglądam sobie jakiś film czy serial, coś czytam. Niewykonalne :D ja walczę, zeby 30 minut przed snem nie mieć telefonu w łapie :D
 
Tak, dokładnie :)

Transfer dzisiaj, za 3 godziny 🫣😬😬😬
Tak, standardowo transferuje się jeden zarodek na początek, chyba, ze w historii są jakieś niepowodzenia to wtedy lekarz może rozważyć podanie dwóch. w praktyce pewnie wszystko jest kwestią dogadania, nam na przykład lekarz dał wolną rękę i pytał nas o zdanie😀
Trzymam mocno kciukasy🙂
Pora żeby staraczki wymiataczki już sobie stąd poszły 🙂😀
 
Dziękuje dziewczyny za wszystkie dobre myśli, na tyle dobrej energii która od Was płynie wszechświat nie może pozostać obojętny 🥹🥹🥹
Best Friends Love GIF by TV Land
Znów jakieś starce :D ciekawe kogo masz na myśli 🧐🧐🧐😂😂😂
 
reklama
Do góry