reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 70
A na co? Zaobserwowałaś wtedy zmianę w śluzie?
na poprawę jakości komórki, to się w takim przypadku bierze jak miovellę nac - od 3 do 7dc, ale brałam raz i już więcej nie będę, bo jedna mądra osoba powiedziała mi, że w cyklu którym brała acc zamiast owulacji miała torbiel, więc wolę nie ryzykować ;)

Zmian śluzu nie zauważyłam
 
reklama
Jak tam w sobotni wieczór, co robicie?

My byliśmy w kinie i bardzo polecam: Link do: Szczęście Mikołajka | Film | 2022 bo totalnie jest albo dla większych dzieci, albo dla dorosłych. Tak naprawdę sam Mikołajek jest tu tylko tłem do historii życia twórców książki i ich przyjaźni. Są więc też smutne momenty jak II wojna światowa czy śmierć samego Rene Goscinnego. Dla mnie mega, nasze dzieci się wręcz wynudziły (8 i 12 lat), w między czasie zakupy, potem obiad na mieście, potem na chwilę wpadła do nas moja mama i teraz ... już odpoczywam.
Zaraz wezmę leki nasenne i spadam spać :p Bo jutro rano muszę popracować przed poniedziałkiem (uroki, pracy w mediach)

Seks w trakcie starań to jedno z większych wyzwań. U nas jest fajnie wtedy, kiedy nie wywieram presji, to znaczy nie mówię o płodnych, no i też dla mnie jest lepiej jak podczas seksu „wyłączam myślenie”.
A co do tych żeli to może spróbuję conceive plus w płodne, można go zaaplikować jakiś czas przed seksem, czy tuż przed?

Ja go aplikuję przed bo tak wolę, ale w sumie nie skupiam się kiedy się powinno :D
U nas ostatnio jest słabo - najpierw bo syn zachorował i ja nie miałam weny martwiąc się dziecko, potem bo jakoś siadł u nas klimat ostatnio. Mój stary ma jakąś obsesję na punkcie inflacji, ja jestem mega rozrzutna i jest wieczna spina o to. A ja mam dość ciągłej gadki jakie to wszystko drogie, szczególnie od faceta który zarabia miesięcznie tyle ile co niektórzy rocznie 🤬😤
 
Do góry