reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

No właśnie może masz racje, szkoda trochę żeby dalej były takie trzonowe owulacje, rezerwa się wyczerpuje, a nic z tego nie wynika. Chociaż też nie ukrywam, że boję się zacząć, bo to będzie oznaczało presję czasową- stymulacji nie można robić bez końca. Zresztą sama to doskonale rozumiesz.
A u Ciebie z IO nie ma problemu? Pytam, bo to częsty problem przy PCOS.
Akurat z IO nie mam problemu.
 
reklama
Wiesz, jeśli 20mm był w 20dc to komórka jajowa może być już za stara, więc to może być przyczyną niepowodzeń. Od kiedy zaczynasz stymulację?
Ja biorę 2 razy dziennie 1 tabletkę Lametty. U mnie typowy PCOS - wszystkie pęcherzyki mniej więcej równe około 10mm, żaden nie był dominujący.
Ej ale ja niedawno miałam 20 mm w 17 dc :p i nie była za stara bo po 4 dniach było widać ślad po pęknięciu 🙃
Może po prostu nie było owulacji w 14 dc tylko kilka dni później :) tzn. później zaczęła rosnąć

Co ja gadam 🤦‍♂️🤦‍♂️
 
Mam dzisiaj uderzenia zimna.
Antymenopauza jak nic 😁.
Powiem Ci, że w poprzednim cyklu (tym zarąbiście krótkim) miałam wszystkie objawy wszystkiego. Moje postanowienie na ten cykl to nie zastanawiać się nadmiernie nad samopoczuciem dla własnego zdrowia psychicznego.
 
Ej ale ja niedawno miałam 20 mm w 17 dc :p i nie była za stara bo po 4 dniach było widać ślad po pęknięciu 🙃
Może po prostu nie było owulacji w 14 dc tylko kilka dni później :)
Miałam na myśli za stara na zaciążenie a nie za stara na pęknięcie. Szczegółów nie pamiętam, ale coś takiego kiedyś mi lekarz opowiadał apropo PCOS. Że nawet jeśli któryś pęcherzyk urośnie i ostatecznie pęknie jakoś bardzo późno to komórka i tak jest za stara.
 
Hej 😀
Tak sobie myślę, ze luźno Wam napiszę moje przemyślenia od mojego lekarza.
Pewnie to wiecie ale tak o.....
Podobno stymulacja clo, lamettą i tymi podobnymi daje duzo poronien/ ciąż biochemicznych.
Stosowanie żelu podczas stosunku podobno nie jest dobre hmmm dlatego nie stosuje (moja lekarka podczas monitoringów nawet ich nie używała żeby nie psuć czegoś tam plemnikom).
Z tą za starą komórką jajową moze cos w tym jest. Mialam mega przeciągniętą jedną owulacje (ktora finalnie byla, wszystkie ładnie na usg itp a ciąży nie bylo).
Teraz stosuje gonadotropiny i zobaczymy co z tego będzie (minus to więcej monitoringów ale trudno). 😀
 
Powiem Ci, że w poprzednim cyklu (tym zarąbiście krótkim) miałam wszystkie objawy wszystkiego. Moje postanowienie na ten cykl to nie zastanawiać się nadmiernie nad samopoczuciem dla własnego zdrowia psychicznego.
Nie no, ja już tak samo, jedynie martwią mnie „grubsze” patologie jak na przykład śluz, a raczej jego brak, a tak to nawet plamienia już nie robiły na mnie ostatnio wrażenia.
 
Miałam na myśli za stara na zaciążenie a nie za stara na pęknięcie. Szczegółów nie pamiętam, ale coś takiego kiedyś mi lekarz opowiadał apropo PCOS. Że nawet jeśli któryś pęcherzyk urośnie i ostatecznie pęknie jakoś bardzo późno to komórka i tak jest za stara.
Ja też mam pcos. I wtedy jak byłam w tym cyklu to te 20 mm było w czwartek, lekarz do mnie że przed nami pracowity weekend 😆
Ostatecznie nic z tego nie wyszło 🙃
 
reklama
Hej 😀
Tak sobie myślę, ze luźno Wam napiszę moje przemyślenia od mojego lekarza.
Pewnie to wiecie ale tak o.....
Podobno stymulacja clo, lamettą i tymi podobnymi daje duzo poronien/ ciąż biochemicznych.
Stosowanie żelu podczas stosunku podobno nie jest dobre hmmm dlatego nie stosuje (moja lekarka podczas monitoringów nawet ich nie używała żeby nie psuć czegoś tam plemnikom).
Z tą za starą komórką jajową moze cos w tym jest. Mialam mega przeciągniętą jedną owulacje (ktora finalnie byla, wszystkie ładnie na usg itp a ciąży nie bylo).
Teraz stosuje gonadotropiny i zobaczymy co z tego będzie (minus to więcej monitoringów ale trudno). 😀
@olka11135 masz dzieci z późnych owulacji, prawda?
 
Do góry