reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Jeszcze co do tych ubrań to bardzo mnie cieszy, że powoli nastolatki przestają się przejmować tym czy mają odpowiednie ciało na ubranie. Za moich czasów ja dostałam reprymendę od nauczycielki, że na dyskotekę, która odbywałam się po szkole do normalnej bluzki na ramiączka (bez odkrytego brzucha itd.) na górę nałożyłam wiązane bolerko, a jak mam nadwagę to nie wypada, bo się brzuch odznacza 😱

Obecnie u mojego syna w szkole nawet większe dziewczynki noszą odkryte brzuchy bo taka moda i każdy ma na to w*jebongo
 
reklama
Poza tym tej Nokii nie widziałam jakbym żyła w tych czasach to bym była zakochana😍piękna kobieca boska
Tzn żyłam w tych czasach, ale ta nokia piękna

One były wtedy w różnych kolorach i kształtach :D

4.JPG
 
Ja po prawie 2 latach starań z tym samym facetem, z którym mam już dwójkę dzieci to nawet nie liczę, że trafię :D Czasem mam wrażenie, że prędzej zajdę bez seksu :D
Seks w trakcie starań to jedno z większych wyzwań. U nas jest fajnie wtedy, kiedy nie wywieram presji, to znaczy nie mówię o płodnych, no i też dla mnie jest lepiej jak podczas seksu „wyłączam myślenie”.
A co do tych żeli to może spróbuję conceive plus w płodne, można go zaaplikować jakiś czas przed seksem, czy tuż przed?
 
reklama
Do góry