reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Dziwie się, ze mops jeszcze o to nie wystąpił do sądu w przypadku Anki… no dramat!
Brak możliwości podwiazania jajowodów, a mozliwosc wykonywania wazektomii u mężczyzn w mojej opinii jest niezgodna z konstytucja i zapisami w niej o równości wszystkich. Ale w tym poyyebanym kraju prędzej facetom zakaża wazektomii niż kobietom dadzą podwiązanie jajowodów. Chore!!
 
reklama
Też bym chciała już testować, a tu dopiero jestem na etapie owu i ciężkiej pracy 🤦 ciężkiej bo jeszcze jestem chora. Głowa mi pęka. A mój mąż na poważnie wziął się do pracy i jak obiecał że poprawi dopiero dzisiaj, tak owszem dotrzymał słowa ale zaraz po północy 🥴
To i tak dalej niż niektórzy ;) ja dopiero czekam na okres, powinien być wczoraj ale jakoś jeszcze nie ma... Znów mi się cykl wydłuży o min. 2-3 dni ehhhh
 
No ja właśnie wiem niby że to tylko chwila ale psycha nie pozwala i już. No nic jestem dopiero 10dpo. W pierwszej ciąży w 11 lub 12dpo wyszedl mi pozytywny. Lekkie pobolewanie cyrków i czasem brzucha,jakby okresowo ale mniej.
jak zrobisz to daj znać, jestem ciekawa Twoich doświadczeń z robienia tego testu 😁
 
A teraz pytanie do dziewczyn z pozytywnym testem. Miałyście jakieś objawy implantacji? Bóle brzucha, krwawienia? Czy kompletnie nic
@Kaala
@Lady With Cats
@Hope99
@staramsiebardzo
@Aczkolwiek@to_na_pralkę
Tak ja miałam miesiac temu ból jajnika i brzuch że aż mnie to obudziło, tym razem również tylko teraz leżałam i dlatego na następny dzień zrobiłam test i miałam ten turbo cień
Swoją drogą ja sikam jakndzik uzbierałam trochę i jest ciemniej 😁
@997tenNumerToKlopoty nie wiedziałam że są testy w action 🙉
 
ale to jest przy regularnym zażywaniu, a nie znam nikogo, kto pali dzień w dzień, jedynie okazjonalnie
Niestety zaliczam się do tych osób, które na studiach paliły dzień w dzień. Nie uzaleznia, to prawda, ale jak rzuciłam to w życiu bym do tego nei wróciła. Nie dało się ze mną rozmawiać i domyslam się, że nieco zniszczyło to mój organizm w jakiś sposób. THC niszzy komówki nerwowe. Szczęście w nieszczęściu po paru latach ogarnełam się i nie odczuwam skutków.
 
Dziwie się, ze mops jeszcze o to nie wystąpił do sądu w przypadku Anki… no dramat!

No mops nie może takiego czegoś zrobic.... prawa człowieka itp.
Gdy jeszcze pracowalam w swoim zawodzie (nie mops itp) to byla babeczka "patoluska" co miala za sobą z 15 ciąż (w tym kilka poronień). Wszystkie dzieci oczywiście jej odebraliśmy.
 
reklama
Do góry