reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Ja też sobie wrzucałam 😁
 

Załączniki

  • 20230308_101150.jpg
    20230308_101150.jpg
    102,8 KB · Wyświetleń: 72
Dziewczyny jak wiecie ja pauzuje i mam pytanie apropo wiesiołka. Skoro starań nie będzie to mogę go brać cały czas bez przerw?
 
A teraz pytanie do dziewczyn z pozytywnym testem. Miałyście jakieś objawy implantacji? Bóle brzucha, krwawienia? Czy kompletnie nic
@Kaala
@Lady With Cats
@Hope99
@staramsiebardzo
@Aczkolwiek@to_na_pralkę
Jako takich nie, żadnego krwawienia, nawet spadku temp. nie było. Miałam tylko mleczny śluz i ból brzucha trochę inny niż zawsze. Nawet pisałam, ze dziwnie mnie pobolewa brzuch, wiec nic z tego. Taki trochę ból, jakbym miała mieć zapalenie pęcherza? Chyba to najbliższe. Ale to bardzo subtelne i nikłe było, wiec nie nakierowywalabym tym, ze będzie ciaza. Być może nawet to po prostu zbieg okoliczności.
 
Dziewczyny jak wiecie ja pauzuje i mam pytanie apropo wiesiołka. Skoro starań nie będzie to mogę go brać cały czas bez przerw?
a on nie działa tylko na bieżąco? W sensie, że to nie jest tak, że działa tylko w trakcie brania i bez sensu jest jego przyjmowanie w trakcie pauzy? Chyba, że go bierzesz jeszcze na coś, nie tylko przy staraniach, to można udawać, że pytań nie było 😅
 
reklama
Do góry