reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

A jak ktoś wstawi zdjęcie testu to najpierw zwiększam i zmniejszam jasność ekranu a potem następuje analiza pod każdym kątem i nachyleniem telefonu 🤣
w Premom jest fajna opcja, gdy dodaje się zdjęcie testu - robi coś w stylu negatywa. Tu na zdjęciu moja ostatnia (niestety fabryczna) druga kreska.
 

Załączniki

  • f7dcefb7-6a8f-4099-9360-d9037243a614.jpeg
    f7dcefb7-6a8f-4099-9360-d9037243a614.jpeg
    17,4 KB · Wyświetleń: 93
reklama
No dobra, już po pobraniu, wróciłam do biura. Niestety pan zabierał próbki zanim weszłam do gabinetu także tym razem wyniki będą później niż koło 14. Wiem, że ten pierwszy test wygląda dziwnie, dlatego jeszcze się nie cieszę, chociaż pierwsza prawdziwa oszukana kreska to tez dla mnie nowość 😬 do tej pory miałam tylko cień cienia na facelle kilka cykli temu. Nie wiem czy możliwe było zalanie tego testu bo oba robiłam tak samo czyli mocząc w kubeczku przez 10 sekund i to ze stoperem na zegarku🙄 może on po prostu był/ jest jakiś zjebany 🤷🏼‍♀️ nie pozostaje mi nic innego jak czekać na wynik bety🙇🏼‍♀️ 🫥🥺
 
reklama
Do góry