reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Heloł! Powołuję komisję kreski, która ch widać 🤣 ale jak stary coś widzi to może coś się wykluje 🤪 niby o 23 dopiero będzie 48h od tego mojego plamienia na papierze, także wieczorem jeszcze nasikam i w trakcie dnia milion razy 😂 Do 11go jeszcze czas. Obudziłam się zaś z tym dziwnym bólem głowy 😒 Trzymajta kciuki 😄 ps. podchodzę do tematu na spokojnie, bez podniety… ale ma któraś jakiś przyspieszacz rośnięcia bety? 😂😂
Ja nic nie widzę, ale wierzę, że tam jest! Zbieraj siki po południu a najlepiej jutro rano sikaj ;) oby ból głowy był bardzo wczsnym pierwsym objawem :D
 
reklama
Piękna kreska 😍 masz inny test albo będziesz szła na betę?
kurvaaaa na drugim pinku ani nawet cienia cienia 🥺 nawet jak go rozebrałam 😑 za maks godzinę powinnam być na pobraniu, zobaczymy…
 

Załączniki

  • IMG_7820.jpeg
    IMG_7820.jpeg
    74,3 KB · Wyświetleń: 169
obstawiam, że ovu była 26 lutego czyli dzisiaj 10dpo? Czuję się trochę jak na okres, który powinien być pojutrze i dlatego już dziś sobie siknęłam 😬
tzn od momentu zrobienia testu o 5:25 trzęsą mi się ręce i rzygać mi się chce ale to raczej emocje niż objawy 😂
 
Heloł! Powołuję komisję kreski, która ch widać 🤣 ale jak stary coś widzi to może coś się wykluje 🤪 niby o 23 dopiero będzie 48h od tego mojego plamienia na papierze, także wieczorem jeszcze nasikam i w trakcie dnia milion razy 😂 Do 11go jeszcze czas. Obudziłam się zaś z tym dziwnym bólem głowy 😒 Trzymajta kciuki 😄 ps. podchodzę do tematu na spokojnie, bez podniety… ale ma któraś jakiś przyspieszacz rośnięcia bety? 😂😂

Jakiś tam cień prześwituje ale ja na wszystkim widzę cienie. Siknij wieczorem 😅
 
reklama
Heloł! Powołuję komisję kreski, która ch widać n🤣 ale jak stary coś widzi to może coś się wykluje 🤪 niby o 23 dopiero będzie 48h od tego mojego plamienia na papierze, także wieczorem jeszcze nasikam i w trakcie dnia milion razy 😂 Do 11go jeszcze czas. Obudziłam się zaś z tym dziwnym bólem głowy 😒 Trzymajta kciuki 😄 ps. podchodzę do tematu na spokojnie, bez podniety… ale ma któraś jakiś przyspieszacz rośnięcia bety? 😂😂
Ja miałam taką albo nawet i słabsza a wczoraj już ładniejsza była a dziś za to bledsza i mam nadzieję że to spowodowane tym że trochę więcej wypiłam na noc i w nocy wstawałam sikać. Musiałam rozebrać bo przez szybke tak nie było widać
 

Załączniki

  • IMG20230308080034.jpg
    IMG20230308080034.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 121
  • IMG20230308080013.jpg
    IMG20230308080013.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 117
Do góry