reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Składniki odżywcze 1 kapsułka z witaminami i minerałami:

  • Kwas foliowy 800 µg (L-metylofolian wapnia 400 µg + Kwas pteroilomonoglutaminowy400 µg 400 µg) 400%*
  • Witamina D 50 µg (2000 j.m) 1000%*
  • Witamina B12 2,6 µg 104%*
  • Witamina B6 1,9 mg 136%*
  • Jod 200 µg 133%*
  • Cholina 130 mg -
Składniki odżywcze 1 kapsułka z DHA:

  • DHA 300 mg
  • EPA 30 mgp
właśnie ja biorę ten z Pueria Uno i chyba muszę przestać bo tam jest z tego co czytam zwykły i metylowany i niestety ten zwykły wciąż podbija mi kwas foliowy grubo ponad normę. To możliwe?
 
Ja pitolę kurła mać codzień kreski są.... jaki ten marzec płodny podobnie jak kocie marcowanie 😁😂😁🥀🌷🌻
Trzymam kciuki za wszystkie kreski z efektem plusowej bety ✊✊🥰😍🥀
Mnie pink tez oszukał, wrociłam z zerową betą zszokowana... ale moze u Ciebie akurat mocz byl juz nadmiernie rozcieńczony i stąd negatyw.✊✊
 
Ostatnia edycja:
Kobietki wszystkiego najlepszego ❤️
 

Załączniki

  • 41BFD658-3343-4EE6-B371-B87D59E94C44.jpeg
    41BFD658-3343-4EE6-B371-B87D59E94C44.jpeg
    26,9 KB · Wyświetleń: 71
Dziewczyny 🥺 ja wiem, że dziś jeszcze nie jest moja kolej i że robiłam betę w poniedziałek i była <0,20 ale czy myślicie, że to może być chichot losu?🥺 kreska pojawiła się natychmiast, test moczony w kubku. Z przyzwyczajenia jednak od razu wylałam sisiuśki i teraz czekam aż mi się nowe zbiorą 🫣
Jedz prędziutko na bete !!! Trzymam kciuki mocno !!
Bede czekać na Twoje wyniki 🤞🤞🤞🥰🥰
 
Heloł! Powołuję komisję kreski, która ch widać 🤣 ale jak stary coś widzi to może coś się wykluje 🤪 niby o 23 dopiero będzie 48h od tego mojego plamienia na papierze, także wieczorem jeszcze nasikam i w trakcie dnia milion razy 😂 Do 11go jeszcze czas. Obudziłam się zaś z tym dziwnym bólem głowy 😒 Trzymajta kciuki 😄 ps. podchodzę do tematu na spokojnie, bez podniety… ale ma któraś jakiś przyspieszacz rośnięcia bety? 😂😂
Kochane też tak macie przy testach?
looking season 7 GIF by Portlandia
 
@LadyCaro tak myśle o Tobie i Twoich plamieniach.
Nie chciałaby może iść do innego ginekologa skonsultować to ? Może będzie miał inne ,,pomysły” lub sposoby na to 🧐
Męczysz się tylko niepotrzebnie a może jest to jakas blacha przyczyna.
 
reklama
Do góry