reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Wracając do tego ze robiłam w ostatnim czasie porządne badania, czy ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć czy heparyna/a card są już na etapie starań, czy dopiero jak się zajdzie w ciąże?🙆‍♀️ jestem zielona w temacie a tydzień temu wyszło mi:
Obie hetero mthfr i pai-1 homozygota jeśli wgl to się łapie na te leki.
Na resztę wyników czekam póki co antytrombina ledwo łapie się w granicy🙄
Ja mam mthfr i pai -1 ale obie hetero, 2 polecanych gin mówiło że acard od pozytywnego testu, trzecia gin że od serduszka, immunolog że nic mi nie trzeba dawać ale nie poszłam na ostatnią wizytę bo już nie robiłam allo mlr i kir a kazała wrócić z wynikami :p
Wy tutaj o kinder country i takich tam az przez Was musiałam sięgnąć do magicznej szafki 😜
A powiem Wam ciekawostkę że 8km od mojego domu jest fabryka Ferrero. A z okna widzę drogę prowadzącą na autostradę. Więc często jeżdżą ciężarówki np. Z naklejkami nutelli. Co ciekawsze pracownicy mogą jeść w fabryce do woli A jak coś wyjdzie nie tak jak.powinno to mogą zabrać do domu. Niestety ani ja ani mąz tam nie pracujemy ale czasem od kogoa dostajemy np nutelle która jest płynna bo dali czegoś za mało, za dużo.lub czegoś zapomnieli
O rany jak z bajki, chociaż jakbym ja miała blisko takie rzeczy to bym przepadła :D
I mam.dla Was zagadkę
W takiej fabryce ferrero przewrócić możesz kazda paletę i nie poniesiesz konsekwencji. Ale jest jeden taki produkt który jak przewrócisz paletę to wylatujesz z roboty. Zgadnijcie co to
Też bym obstawiała Kinder niespodzianki bo jak się połamią to pewnie duże straty :p
 

Załączniki

  • Screenshot_20230303_165042_Chrome.jpg
    Screenshot_20230303_165042_Chrome.jpg
    174,3 KB · Wyświetleń: 73
@wiktoria708, ja mam mthfr homo i pai 1 hetero. Cztwrech lekarzy mówiło o heparynie i acardzie od zobaczenia pęcherzyka, jeden od pozytywnego testu. Wiele tematów przeczytałam tutaj i też są opinie lekarzy że acard od starań a heparyna od pozytywnego testu. Tak na prawdę zależy na kogo trafisz.
 
powinno być ponad 50% tak mówią 🤷🏻‍♀️ ale jak tsh i wszystko oki to raczej nikt tego nie rusza :)
Jprd jedno dobrze, za chwilę inne się wali I jak tu żyć.
Nie ukrywam, że bardziej mnie interesował próg.
Żeby potwierdzić naturalne owulacje .
W poniedziałek będę u gin zapytam też, będę w 4 dniu cyklu I czeka mnie usg po okresie/ w trakcie super sprawa 🤷‍♀️
Tak mi kazali przyjść to ide.....
 
reklama
powinno być ponad 50% tak mówią 🤷🏻‍♀️ ale jak tsh i wszystko oki to raczej nikt tego nie rusza :)
Jprd jedno dobrze, za chwilę inne się wali I jak tu żyć.
Nie ukrywam, że bardziej mnie interesował próg.
Żeby potwierdzić naturalne owulacje .
W poniedziałek będę u gin zapytam też, będę w 4 dniu cyklu I czeka mnie usg po okresie/ w trakcie super sprawa 🤷‍♀️
Tak mi kazali przyjść to ide.
powinno być ponad 50% tak mówią 🤷🏻‍♀️ ale jak tsh i wszystko oki to raczej nikt tego nie rusza :)
Dziękuję kochana za interpretację, i że Ci się chciało odpisać😉
Nie korci Cię jednak, żeby z nami zatestować? Wiem, że Ty z tych co na okres czekają, ale chociaż troszkę?
 
Do góry