reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Wracając jeszcze do moich smutnych rozkmin (wiem, że przy piątku nie powinnam), ale jako, że nie czytam internetów to pytam Was- czy letrozol wyczerpuje rezerwę bardziej niż „naturalne” owulacje?
@Avy Ty bierzesz, wiesz może (chociaż wiem, że akurat z rezerwą nie masz problemu)?
Wybacz, że dopiero teraz odpisuję, ale zapieprz w robocie miałam (wszyscy się wściekli przy piątku) i dopiero forum włączyłam.

Ostatnia scenka rodzajowa miała sporo lajków, więc zastosuję tamtą formę :D
Naturalna owulacja przy zaburzeniach wygląda tak, że pęcherzyki powstają, ale nie rosną, lub wszystkie rosną trochę, generalnie nie tak jak powinny. Stymulacja owulacji wykorzystuje te pęcherzyki, które się wytworzyły (nie wpływa na powstanie nowych czy coś) i pobudza je do prawidłowego wzrostu. Więc podsumowując: nie, stymulacja nie wpływa na dodatkowe wyczerpywanie rezerwy jajnikowej.

Z tą moją rezerwą to też nie jest tak, że nie mam z tym problemu. Po prostu wynik jest zaburzony. Więc tak naprawdę nie wiem jaka jest moja rezerwa.
 
Proszę o ocenę .
Co do tsh jestem dumna bo z 2.6 w 3 miechy zeszlam na 1.5 .
Pozostawiami liczę na ocenę.
Dodam , że progesteron był robiony 8 dpo to było 27. 02. 23, a dziś 03. 03.23 dostałam okres, czyli 4 dni od badania.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230303_160658_Drive.jpg
    Screenshot_20230303_160658_Drive.jpg
    182,3 KB · Wyświetleń: 82
  • Screenshot_20230303_160636_Drive.jpg
    Screenshot_20230303_160636_Drive.jpg
    247,5 KB · Wyświetleń: 82
Ostatnia edycja:
Można, ale trzeba zwrócić uwagę na skład takiej odżywki. Najlepsze bylyby bez dodatku cukru i bez gainera. No i jakiejś lepszej jakości bez różnych dodatkow wzmacniajacych. Tylko pytanie czy ćwiczysz i potrzebujesz więcej białka :)
Właśnie codziennie robię po ok 30-45 min trening wzmacniajacy. W posilkach z diety tego bialka malutko....
 
reklama
Po wynikach badań co wkleiłam wiem 1 na pewno, nie mam Hasimoto, więc nie mam czym usprawiedliwiać wagi?
 
Do góry