reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

ja sie zmartwilam rano, myslalam ze wyniki w sumie lepsze a dzisiaj rano dostalam email ze mam umowiona nowa wizyte z endokrynologiem w szpitalu za 3tyg 😱 no i cholera wie dlaczego, mam nadzieje ze nie chce mi powiedziec osobiscie ze moj przypadek jest zbyt smieszny na opieke lekarska...
Na pewno Ci tak nie powie, nadal nie jesteś w ciąży, wiec nadal coś nie działa, a jak już bierzesz euthyrox, to powinnaś być pod kontrola lekarza
wiesz co, ja wczoraj miałam teleporadę z endokrynologiem bo mi się nudziło w robocie 🤭 i właśnie skierowanie na kortyzol usiłowałam wyłudzić. Nigdy przedtem nie badałam. Pani była zdecydowanie konkretna i zainteresowana tematem. Jednak skierowania nie dała. Powiedziała, że jeśli nie jestem otyła, nadmiernie owłosiona, nie mam nadciśnienia i wymieniła jeszcze kilka rzeczy (chyba nawet PCOS), to nie ma sensu tego sprawdzać bo nic mi to nie da. Tak samo wypowiedziała się o insulinie i IO. Argumentowała to tym, ze leczenie IO przynosi skutki u osób otyłych lub z problemami jak wyżej. A jeśli takich problemów nie ma, to ciężko się na to powoływać, gdyż jak to ujęła „nie ma norm”. Podsumowując, nie dała skierowania na koryzol oraz odradziła krzywą insulinową😬 brzmiała naprawdę sensownie natomiast jak wiadomo - ile lekarzy, tyle opinii 😉
typ mojego ulubionego lekarza. Pijawki i pic zmielone zioła chyba do tego
Ja za to nie potrafię wyobrazić sobie poranka bez owsianki z jogurtem, małym kawałkiem banana, malinami i borówkami 🤤 ciężko mi zacząć jakąkolwiek dietę bo nie mogę pogodzić się z tym że na śniadanie będzie coś innego ...
Sprobuj Respo ;) tam bedziesz mogła jeść ulubiona owsiankę ;) na pewno się dostosują, ze to twoje danie numer 1
I mam.dla Was zagadkę
W takiej fabryce ferrero przewrócić możesz kazda paletę i nie poniesiesz konsekwencji. Ale jest jeden taki produkt który jak przewrócisz paletę to wylatujesz z roboty. Zgadnijcie co to
Giotto?
Miałam na action fałszywa kreskę 🤣
Jak będzie krecha na Action, to w ruch pójdzie pink 😅
 
reklama
@Aczkolwiek@to_na_pralkę ja nadal czekam na analizę moich badań😆
Wszystko, co napisały dziewczyny i Ty sama jest zgodne z prawda:
- Hashi nie masz
-TSH super
- hormony tarczycowe poniżej połowy, ale one zawsze trochę się wahają i skaczą, często ciężko je uregulować, wiec po prostu zostaw dawke euthyroxu, jaka bierzesz
-owu była, ten prog jest ok jak na 8dpo
 
Wracając do tego ze robiłam w ostatnim czasie porządne badania, czy ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć czy heparyna/a card są już na etapie starań, czy dopiero jak się zajdzie w ciąże?🙆‍♀️ jestem zielona w temacie a tydzień temu wyszło mi:
Obie hetero mthfr i pai-1 homozygota jeśli wgl to się łapie na te leki.
Na resztę wyników czekam póki co antytrombina ledwo łapie się w granicy🙄

Wracając do tego ze robiłam w ostatnim czasie porządne badania, czy ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć czy heparyna/a card są już na etapie starań, czy dopiero jak się zajdzie w ciąże?🙆‍♀️ jestem zielona w temacie a tydzień temu wyszło mi:
Obie hetero mthfr i pai-1 homozygota jeśli wgl to się łapie na te leki.
Na resztę wyników czekam póki co antytrombina ledwo łapie się w granicy🙄
Mam wszystkie te mutacje w hetero. Teraz acard 75 a od pozytywnego testu albo acard 150 albo heparyna
 
reklama
Do góry