reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Jprd jedno dobrze, za chwilę inne się wali I jak tu żyć.
Nie ukrywam, że bardziej mnie interesował próg.
Żeby potwierdzić naturalne owulacje .
W poniedziałek będę u gin zapytam też, będę w 4 dniu cyklu I czeka mnie usg po okresie/ w trakcie super sprawa 🤷‍♀️
Tak mi kazali przyjść to ide.

Dziękuję kochana za interpretację, i że Ci się chciało odpisać😉
Nie korci Cię jednak, żeby z nami zatestować? Wiem, że Ty z tych co na okres czekają, ale chociaż troszkę?
ja zazwyczaj czekam do okresu, a że zawsze mam plamienie przed i okres przychodzi to mało kiedy testuję 🤷🏻‍♀️ ale jestem tu z wami bo też się staram długo i czuję się tu dobrze ❤️
Ale zobaczę, może zatestuję przed przyszłym weekendem 😅
 
reklama
Jak obiecałam, tak wrzucam moje dzisiejsze wyniki.
Dla przypomnienia w środę wyniki były takie:
Progesteron: 24,9
Beta: 129

Mogę zatem zmykać na Mamusie.
Życzę każdej z Was nudnej ciąży, bo zasługujecie na to💚✊🏼. Czekam tam na Was.
 

Załączniki

  • F3120D0B-0300-4CC5-A0F9-6082CC7616B5.jpeg
    F3120D0B-0300-4CC5-A0F9-6082CC7616B5.jpeg
    48,3 KB · Wyświetleń: 176
Miałam ostatnio rozkminę, że niby w ogóle mnie nie kusi testowanie w tym cyklu, ale... Jak zacznę nad tym rozmyślać i liczyć ile dpo, i że w sumie nic nie tracę itp to zaczynam się skłaniać. A jak nie pozwolę myślom się rozpędzić to nie czuję potrzeby :p
I to u mnie jest chyba takie typowe zachowanie, że dopóki o czymś nie pomyślę to nie dopuszczam tej opcji. Zawsze tak miałam na studiach z wykładami :D był plan wstać rano i jechać i jak nie kombinowałam to jechałam. A jak zaczynałam myśleć a czy aby na pewno jest sens, że to nic ciekawego itp to już nie było szans żebym sama siebie przekonała żeby jechać. Więc ucinałam te myśli w zarodku :p
 
ja zazwyczaj czekam do okresu, a że zawsze mam plamienie przed i okres przychodzi to mało kiedy testuję 🤷🏻‍♀️ ale jestem tu z wami bo też się staram długo i czuję się tu dobrze ❤️
Ale zobaczę, może zatestuję przed przyszłym weekendem 😅
Polecam😉
Chociażby zaznaczyć w dzień okresu lub po inne emocje, niż takie śledzenie wątku😊
Zachęcam.
I chyba też, zacznę testować w terminie @ , bo zaczynam za bardzo to przeżywać.

Następnym razem tak chyba zrobię....
 
Polecam😉
Chociażby zaznaczyć w dzień okresu lub po inne emocje, niż takie śledzenie wątku😊
Zachęcam.
I chyba też, zacznę testować w terminie @ , bo zaczynam za bardzo to przeżywać.

Następnym razem tak chyba zrobię....
kiedyś się zapisywałam na wątki kreskowe na testowanie ale widzieć od ponad dwóch lat okres przy swoim nicku to nic fajnego 🙄
A emocje hmm.. Po ponad 2 latach jak przychodzi okres to nie czuję złości, nie płaczę, po prostu jest jak jest 🤷🏻‍♀️
 
reklama
kiedyś się zapisywałam na wątki kreskowe na testowanie ale widzieć od ponad dwóch lat okres przy swoim nicku to nic fajnego 🙄
A emocje hmm.. Po ponad 2 latach jak przychodzi okres to nie czuję złości, nie płaczę, po prostu jest jak jest 🤷🏻‍♀️
Przykro mi bardzo , ja jestem na etapie rok i 3 miechy i nadal dzisiaj płakałam.
Wiem, że moje słowa nic nie zmienią, ale życzę Ci jak najlepiej 😘pracujcie nad nasieniem i myśl pozytywnie, może to głupie , ale to moja hoowa rada😉
 
Do góry