reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
ale właśnie ja też tak sobie myślałam. Skoro mam swoje owulki, ładne, co miesiąc, to po co tam mechrać... co rpawda nie wiem, może to komórka jajowa jest miernej jakości... Tak dużo pytań, tak mało odpowiedzi :D
Dlatego sobie ostatnio myslalam, ze byłoby fajnie, gdyby można było pobrać od siebie komórkę i dać do zbadania- tak jak badają przed in vitro 😜
 
A endometrioza w miarę opanowana póki co?
W grudniu byłam u spec. Powiedział ze mamy się starać dalej. Dal mi dwa rozwiązania albo laparo ( która nje daje 100%pewnosci ze choroba nie wróci i ze po tym zajdę w ciąże albo metody rozrodu wspomaganego i te dwie metody będą zależy od mojego AMH i od nasienia )
Nie ma u mnie takiej tragedii jak to on powiedział 🤷‍♀️
Mam II stopień głęboko naciekającej - zmiany po lewej stronie tj. Macica przesunięta w lewo, zrosty do otrzewnej, Drobne zmiany na więzadłach krzyżowo macicznych , oraz guzek nad sklepiem pochwy .
Żadnych leków nie mogę brać podczas starać , wiec przy każdym okresie endo może się rozsiac . Wiec dlatego u mnie ważna jest ta dieta i suplementacja.
 
Ale po co ta wzmianka że "wszystko się moze zdarzyć"? 🐷
No chyba, że to są fani Lipnickiej i akurat im się zaśpiewało
Po prostu, rutynowo pewnie podchodzą do tego i tak sobie powiedział, może pod kątem karty ciąży, ktorą też zaklada się już w okreslonym czasie? 🤷‍♀️ to był lekarz juz bardzo wiekowy.
Po godzinie zerknęłam ponownie na ten test i tylko się wkurzyłam. 🙃 Czy komuś jeszcze po dłuższym czasie pojawiał się taki cień? W sumie nawet nie cień, a jakby ta kreska prześwitywała.
Testy One Step
Ja cienie mam od 5 d po, więc nie doradzę, siknij po 3h raz jeszcze i cyknij do 5 min zdjecie, to mi wygląda na szare korytko na kreskę wlasciwą.
pierwszy łyk był dość smutny. Ale teraz coraz lepiej :D ja kiedyś już próbowałam się przerzucić na czarną, więc nawet mi pasuje, ale zawsze wracałam do mleczka :D
Odkąd mam ekspress tylko z mleczkiem, ale po niej tez jestem ospala i ociężała...
nie próbowałam mlek roślinnych, więc nie wiem. Jedynie owsiane @Nasturtium i nope nope :D
Wyprobowałam wszystkie są okropne🤢🤮
Można się było tego spodziewać .....😁
A tak na poważnie spróbuj mleka bez laktozy.
Za słodkie dla mnie.
To co dzisiaj na obiad macie?😁
Tak, mam co robić w pracy, ale mi się nie chce 😋.
Polędwiczki w sosie z pieczarkami i cebulką z frytami 😁😂
Potrzebuję mądrej porady od mądrych głów. Nie ograniczają was pieniądze. Oficjalnie się nie staracie bo nie chcecie dziecka z końca roku.

Nie wiem po co, ale zrobiłam se owulaka i jest ciemniejszy niż wczoraj, pełno śluzu płodnego, wtorek-środa-czwartek mega bladło mnie podbrzusze. Dziś mam 20dc. Poprzedni cykl trwał 52 dni. Stary był wyłączony więc ostatni seks w zeszłą sobotę.
I teraz sama nie wiem - po prostu się bzykać bez spiny bo może skoro już wczoraj był mocny to i tak dziś nie ma już szans. Czy iść jutro na USG żeby wiedzieć co, kiedy jak? xD

Biorę pod 200zł od każdej i słucham Państwa

Women Pregnancy Test GIF
Ru....ć starego😁🍌🥥

Jprd dobrnęłam do konca - jeszcze tydz czy dwa i będę aktywniejsza - co ciekawe, właśnie po ovu jak zacznie musować mi jajnik , macica i cycek - przypadek? - nie sądzę 😁😂💪
 
w, ze sobie skoczyłam do Action po 4
tak z ciekawości po ile mają najtańsze testy w action?
O nie, jak mam go do tego znowu przekonywać … 😞
Nie przekonuj, nie bardzo jest sens. Najpierw zadbaj o to, żeby u ciebie było wszystko ok, a nawet jak po covidzie się pogorszyły u twojego starego to trudno, za 3 miechy będą nowe :)
y od mądrych głów. Nie ograniczają was pieniądze. Oficjalnie się nie staracie bo nie chcecie dziecka z końca roku.

Nie wiem po co, ale zrobiłam se owulaka i jest ciemniejszy niż wczoraj, pełno śluzu płodnego, wtorek-środa-czwartek mega bladło mnie podbrzusze. Dziś mam 20dc. Poprzedni cykl trwał 52 dni. Stary był wyłączony więc ostatni seks w zeszłą sobotę.
I teraz sama nie wiem - po prostu się bzykać bez spiny bo może skoro już wczoraj był mocny to i tak dziś nie ma już szans. Czy iść jutro na USG żeby wiedzieć co, kiedy jak? xD
Jak nie chcesz z końca roku ale naprawdę nie chcesz to pauzujesz, a jak tylko mówisz, że nie chcesz a w głowie chcesz - to jedziesz na całego :)

Jutro idę na betę żeby wiedzieć czy na wieczor mogę sobie drinka walnąc
Niby wiem jaki będzie wynik , ale stresuje się jak nie wiem 🤦‍♀️ głupia głowa
Po co się stresować? z rana zrób sikańca i będziesz widzieć czy biel wizira czy cienie warte bety.
Wy tutaj o kinder country i takich tam az przez Was musiałam sięgnąć do magicznej szafki 😜
A powiem Wam ciekawostkę że 8km od mojego domu jest fabryka Ferrero. A z okna widzę drogę prowadzącą na autostradę. Więc często jeżdżą ciężarówki np. Z naklejkami nutelli. Co ciekawsze pracownicy mogą jeść w fabryce do woli A jak coś wyjdzie nie tak jak.powinno to mogą zabrać do domu. Niestety ani ja ani mąz tam nie pracujemy ale czasem od kogoa dostajemy np nutelle która jest płynna bo dali czegoś za mało, za dużo.lub czegoś zapomnieli

Łoooo super mają.... na studiach xxx lat temu dorabiałam w Pizzy Hut żeby nie być tylko na utrzymaniu rodziców (studiowałam dziennie, więc to była praca w weekendy) . Najlepsze było, ze całe menu było dla pracowników za 1 zł. W życiu tyle pizz nie zjadłam co wtedy i ważyłam 10 kg mniej niż teraz. Do teraz jak idziemy do Pizzy to ja bez karty znam składy wszystkich pizz z pamięci haha
 
ja na diecie odpowiedniej dla osób z IO jestem już jakieś 2 lata. Natomiast jestem też gotowa wdrożyć farmakologię gdyby rzeczywiście była stwierdzona taka potrzeba (stąd chciałam zrobić tę krzywą bo insulinę na czczo mam ok) i gdyby był cień szansy, że się dzięki temu uda 😬 aczkolwiek myślę też coraz częściej o IVF i nie wiem jak to się ma w tym kontekście🤔
Warto zadbać o jakość komórek jajowych podchodząc do ivf.

Wydaje mi się, ze odżywka białkowa bez cukru na wodzie będzie ok, ale bezpośrednio po posiłku. Dobrze byłoby mieć glukometr i zmierzyć cukier po takiej odżywce.
 
reklama
Do góry