reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

wiesz co, ona prawdopodobnie miała na myśli to, że jeśli ktoś z powodu IO np. nie ma owulacji lub ma problemy z owulacją to wtedy leczenie IO przynosi skutek dla płodności bo np. te owulacje wracają czy też poprawiają się. Ona jakby nie patrzeć odnosiła się do mojego przypadku a ja żadnych problemów (przynajmniej zdiagnozowanych) z owulacją nie mam i zarówno w monitoringu jak i w badaniach hormonów wychodzi na to, ze nie ma się do czego przyczepić.
Ja owulacje też mam swoje co miesiąc i wszystkie hormony w normie. Ale w krzywej wyszla mi insulina po 1h w kosmosie i muszę brać mete. Jakbym nie zrobiła krzywej to bym nie wiedziala, że tak jest.
 
reklama
Ja owulacje też mam swoje co miesiąc i wszystkie hormony w normie. Ale w krzywej wyszla mi insulina po 1h w kosmosie i muszę brać mete. Jakbym nie zrobiła krzywej to bym nie wiedziala, że tak jest.
A insulinę na czczo miałaś w porządku?
Chyba też muszę się pokusić w końcu o krzywą…
 
Człowiek sika na testy ale i tak wie jaki będzie ich wynik 🤷‍♀️
Najlepiej jakby organizm wysyłał takie powiadomienie ze jest ciąża i ile nerwów mniej i ile by się zaoszczędziło na testach 😂😂
Najlepiej jakby to powiadomienie było tuż po trzonowaniu.
A ile Wy się staracie? Coś poza endometriozą jest problemem?
 
reklama
Do góry