reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Nutella w słoiku szklanym 😁.
W fabryce Wedla (ona od wojny juz dawno nie Wedla.. smutna historia) byłam... o jaaa jak tam pachnie. A jak ludziki na taśmach zasuwają jak roboty pakując te wszystkie batoniki.
 
Wy tutaj o kinder country i takich tam az przez Was musiałam sięgnąć do magicznej szafki 😜
A powiem Wam ciekawostkę że 8km od mojego domu jest fabryka Ferrero. A z okna widzę drogę prowadzącą na autostradę. Więc często jeżdżą ciężarówki np. Z naklejkami nutelli. Co ciekawsze pracownicy mogą jeść w fabryce do woli A jak coś wyjdzie nie tak jak.powinno to mogą zabrać do domu. Niestety ani ja ani mąz tam nie pracujemy ale czasem od kogoa dostajemy np nutelle która jest płynna bo dali czegoś za mało, za dużo.lub czegoś zapomnieli
Mój wujek pracował w ferrero i non stop przywoził czekoladki, batoniki, słoiki nutelli 🫠🫠

Teraz zmienił prace, na moje szczęście, bo nie mogę słodyczy 🫣
 
reklama
Do góry