reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama

Załączniki

  • 20230303_141300.jpg
    20230303_141300.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 74
Broń boże nie chodziło mi o to żeby pić białko jako posiłek! 😅 Pije w trakcie dnia jako przekąskę pare godzin przed treningiem, żeby podbić białko bo w serkach czy innych takich jest jego znikoma ilość 😐
A jak z tymi białkami jest w kontekście IO wie ktoś? Można czy lepiej odpuścić?
 
Wracając do tego ze robiłam w ostatnim czasie porządne badania, czy ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć czy heparyna/a card są już na etapie starań, czy dopiero jak się zajdzie w ciąże?🙆‍♀️ jestem zielona w temacie a tydzień temu wyszło mi:
Obie hetero mthfr i pai-1 homozygota jeśli wgl to się łapie na te leki.
Na resztę wyników czekam póki co antytrombina ledwo łapie się w granicy🙄
 
reklama
Mam do nadrobienia xxx stron ale muszę to napisać! Kocham Kinder country, ostatnio odkryłam tą słodycz przez przypadek w biedrze. Jak się dopadłam to od razu cztery zezarlam 😁
Ja się dziwię dlaczego nie ma jeszcze czekolady Kinder country. Zjadałabym na raz 😁.
 
Do góry