reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Wracając do tego ze robiłam w ostatnim czasie porządne badania, czy ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć czy heparyna/a card są już na etapie starań, czy dopiero jak się zajdzie w ciąże?🙆‍♀️ jestem zielona w temacie a tydzień temu wyszło mi:
Obie hetero mthfr i pai-1 homozygota jeśli wgl to się łapie na te leki.
Na resztę wyników czekam póki co antytrombina ledwo łapie się w granicy🙄
Mi wyszło źle coś w mthfr i pai1 ale już nie wiem czy homo czy hetero. Heparynę mam zaleconą OD pozytywnego testu.
 
Wracając jeszcze do moich smutnych rozkmin (wiem, że przy piątku nie powinnam), ale jako, że nie czytam internetów to pytam Was- czy letrozol wyczerpuje rezerwę bardziej niż „naturalne” owulacje?
@Avy Ty bierzesz, wiesz może (chociaż wiem, że akurat z rezerwą nie masz problemu)?
 
Wracając do tego ze robiłam w ostatnim czasie porządne badania, czy ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć czy heparyna/a card są już na etapie starań, czy dopiero jak się zajdzie w ciąże?🙆‍♀️ jestem zielona w temacie a tydzień temu wyszło mi:
Obie hetero mthfr i pai-1 homozygota jeśli wgl to się łapie na te leki.
Na resztę wyników czekam póki co antytrombina ledwo łapie się w granicy🙄
ja się nie znam, ale chciałam odpisać, zeby nie było, ze ignoruję post. Dziewczyny, orientuje się któraś w tych mujtacjach?
 
ja się nie znam, ale chciałam odpisać, zeby nie było, ze ignoruję post. Dziewczyny, orientuje się któraś w tych mujtacjach?
bo kurde podjęliśmy starania w tym cyklu i tak się zastanawiam teraz czy to był dobry pomysł jak takie wyniki a ja w sumie czekam na resztę badań i co kolejne to takie średnio ciekawe🙄 takie dziwne uczucie mam ze niby super, fajnie ale trochę się zestresowałam ze znowu musiałabym przez to wszystko przechodzić ciężko gdyby coś się wydarzyło i ze nie poczekalam do konsultacji🙆‍♀️
 
Wrzucam screena swojej trombofilii.
I hematolog i immunolog zalecili tak samo heparynkę od ujrzenia dwóch kresek.
Myślę że gdyby się Wam udało teraz to jeszcze jest czas na odpowiednią reakcję ze strony lekarzy. Nie zamartwiaj się na zapas chociaż wiem jakie to ciężkie:/.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230303_142824_Drive.jpg
    Screenshot_20230303_142824_Drive.jpg
    338,4 KB · Wyświetleń: 65
Potrzebuję mądrej porady od mądrych głów. Nie ograniczają was pieniądze. Oficjalnie się nie staracie bo nie chcecie dziecka z końca roku.

Nie wiem po co, ale zrobiłam se owulaka i jest ciemniejszy niż wczoraj, pełno śluzu płodnego, wtorek-środa-czwartek mega bladło mnie podbrzusze. Dziś mam 20dc. Poprzedni cykl trwał 52 dni. Stary był wyłączony więc ostatni seks w zeszłą sobotę.
I teraz sama nie wiem - po prostu się bzykać bez spiny bo może skoro już wczoraj był mocny to i tak dziś nie ma już szans. Czy iść jutro na USG żeby wiedzieć co, kiedy jak? xD

Biorę pod 200zł od każdej i słucham Państwa

Women Pregnancy Test GIF
 
Wrzucam screena swojej trombofilii.
I hematolog i immunolog zalecili tak samo heparynkę od ujrzenia dwóch kresek.
Myślę że gdyby się Wam udało teraz to jeszcze jest czas na odpowiednią reakcję ze strony lekarzy. Nie zamartwiaj się na zapas chociaż wiem jakie to ciężkie:/.
a No widzisz, doczytałam gdzieś ze jak pai-1 w homozygocie to będzie heparyna w ciąży.
Nie mogę się doczekać tej konsultacji bo tak już rok mija w totalnej ciszy po nie udanej ciąży i kompletnie nic i może coś jednak blokuje z tych spraw. Żałuje ze tych wszystkich badań nie zrobiłam wcześniej ale jak to mówią chyba lepiej późno niż wcale
 
Potrzebuję mądrej porady od mądrych głów. Nie ograniczają was pieniądze. Oficjalnie się nie staracie bo nie chcecie dziecka z końca roku.

Nie wiem po co, ale zrobiłam se owulaka i jest ciemniejszy niż wczoraj, pełno śluzu płodnego, wtorek-środa-czwartek mega bladło mnie podbrzusze. Dziś mam 20dc. Poprzedni cykl trwał 52 dni. Stary był wyłączony więc ostatni seks w zeszłą sobotę.
I teraz sama nie wiem - po prostu się bzykać bez spiny bo może skoro już wczoraj był mocny to i tak dziś nie ma już szans. Czy iść jutro na USG żeby wiedzieć co, kiedy jak? xD

Biorę pod 200zł od każdej i słucham Państwa

Women Pregnancy Test GIF
Bzyknij starego i niech Bób zadecyduje 😁

Poproszę 200 zł!
 
reklama
Potrzebuję mądrej porady od mądrych głów. Nie ograniczają was pieniądze. Oficjalnie się nie staracie bo nie chcecie dziecka z końca roku.

Nie wiem po co, ale zrobiłam se owulaka i jest ciemniejszy niż wczoraj, pełno śluzu płodnego, wtorek-środa-czwartek mega bladło mnie podbrzusze. Dziś mam 20dc. Poprzedni cykl trwał 52 dni. Stary był wyłączony więc ostatni seks w zeszłą sobotę.
I teraz sama nie wiem - po prostu się bzykać bez spiny bo może skoro już wczoraj był mocny to i tak dziś nie ma już szans. Czy iść jutro na USG żeby wiedzieć co, kiedy jak? xD

Biorę pod 200zł od każdej i słucham Państwa

Women Pregnancy Test GIF
patrząc na to, że masz nieregularne cykle to bym poszła na usg 😎 wtedy potwierdzisz lub nie owulację i sprawdzisz ile trwa faza lutealna. Wiedza na przyszłość
W międzyczasie bzykać się 🤣
 
Do góry