reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Mąż ma dużo słabsze wyniki, trzeba poczekać łącznie 3 miesiące od choroby… podobno covid bardzo oddziałuje na męską płodność🥺
A wcześniej miał dobre, czy obniżone? Ech, jeszcze mi potrzeba problemów po stronie faceta 😞😞.
Tylko wydaje mi się, że starać i tak się możecie, obniżone wyniki nie oznaczają, że na pewno się nie uda…
 
Dostałam okres dziś rano i czuje się tak jak wczoraj , czyli jak 💩.
To już drugi cykl z rzędu 27- dniowy.
W sumie podczas starań to spoko, zawsze szybciej można przejść do następnego.
A lutealna między 11-12 dni (bo tak by u mnie wychodziło) to chyba nie taka tragedia.

Ja już dzisiaj po pracy na szczęście , szybciej się wyrobiłam, można spocząć.

Czekam na te wyniki swoje proga i tarczycowe i się nie mogę doczekać, mają dzisiaj najpóźniej być.
Nie No, cykl wręcz podręcznikowy :)
 
ale mocno są złe? Jak z ilością, ruchem i morfologią teraz?
Zaczynam się zastanawiać, czy u mojego starego podobnie…
To by wychodziło, że warto wrócić do starań na poważnie w połowie maja… może moje wyniki wtedy też będą lepsze …
Pytanie, czy w takim razie warto się teraz stymulować …
 
Zaczynam się zastanawiać, czy u mojego starego podobnie…
To by wychodziło, że warto wrócić do starań na poważnie w połowie maja… może moje wyniki wtedy też będą lepsze …
Pytanie, czy w takim razie warto się teraz stymulować …
jak masz takie wątpliwości to niech stary idzie na badania i będziecie wiedzieć :)
 
reklama
Do góry