reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Też już poważnie myśle o IVF i w najbliższych miesiącach się za to biorę. Gdzieś czytałam, że właśnie przy in vitro możemy się dowiedzieć jaka jest jakość naszych komórek jajowych.


Jak się naczytałam ulotki Aromka to alko całkowicie wtedy wykluczyłam, bałam się nawet intensywnych treningów. Ale ja do tych lękliwych należę, nawet przy metforminie boję się %% ;)
Bo na metformine faktycznie absolutnie nie wolno pić można sobie napytac biedy bo to grozi kwasicą.
 
Dostałam okres dziś rano i czuje się tak jak wczoraj , czyli jak 💩.
To już drugi cykl z rzędu 27- dniowy.
W sumie podczas starań to spoko, zawsze szybciej można przejść do następnego.
A lutealna między 11-12 dni (bo tak by u mnie wychodziło) to chyba nie taka tragedia.

Ja już dzisiaj po pracy na szczęście , szybciej się wyrobiłam, można spocząć.

Czekam na te wyniki swoje proga i tarczycowe i się nie mogę doczekać, mają dzisiaj najpóźniej być.
 
Bo na metformine faktycznie absolutnie nie wolno pić można sobie napytac biedy bo to grozi kwasicą.
Prawda, czytałam o tym, ewentualnie duuużo się przy % nawadniać.
Ogólnie przy lekach lepiej unikać %.

Właśnie, dziewczyny, które biorą metę - pijecie alko?
 
reklama
Do góry