reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Ostatnio wlałam sobie migdałowe, ale po łyku sprowadziła mnie na ziemię i doszłam do wniosku, że chyba jednak wcale nie potrzebuję kawy. 🤢😂
Tak, ja mam takie same odczucia niestety. Dla mnie to nie mleka tylko bardziej biały plyn o danym smaku. Chociaż nie powiem, do innych rzeczy całkiem znośne są, ale do kawy zdecydowanie nie...
 
A jaki masz przepis na chleb bo ja używam ta mieszkankę Mk gold bread i nie powiem że wolałabym jednak czyste z siemię lnianengo
Robiłam z tego przepisu:

Ale troche go modyfikowałam, dla mnie za dużo wody, więc składniki tutaj to były tak orientacyjnie, 'na oko' :D
Nie miałam tej babki jajowatej więc dałam więcej siemienia.
Robiłam pierwszy raz to wyszedł mi za mało słony i za mokry, wiec drugim razem dłużej piekłam idałam wiecej soli to jest za słony :D ale dorbze wypieczony. Metodą prób i błędów :D
 
Tak, ja mam takie same odczucia niestety. Dla mnie to nie mleka tylko bardziej biały plyn o danym smaku. Chociaż nie powiem, do innych rzeczy całkiem znośne są, ale do kawy zdecydowanie nie...
Mają jednak wielki plus - mało kalorii, jestem na redukcji to dla mnie ważne ;) no i jak się chce zmniejszyć ilośc nabiału to też
 
Mnie to strasznie męczyło , było zawsze 5 dpo i wszystko na raz katar kichanie kaszel. W końcu czuje się świetnie ❤️
Polecam na przeziębienie : imbir , miód , cytryna, kurkuma, pieprz . Zrobić miksturę do słoiczka . 1 łyżka do kubka zalać wrzątkiem . Pic 2x dziennie
muszę sobie to zapisać na przyszłość !
 
Podzielisz sie przepisem? Jest tyle tego w necie a jakoś nie mogę się przekonać...
ja planuję zrobić z tego przepisu także jeszcze nie wiem czy jest godny polecenia 😉
 

Załączniki

  • IMG_7637.jpeg
    IMG_7637.jpeg
    70,6 KB · Wyświetleń: 46
Robiłam z tego przepisu:

Ale troche go modyfikowałam, dla mnie za dużo wody, więc składniki tutaj to były tak orientacyjnie, 'na oko' :D
Nie miałam tej babki jajowatej więc dałam więcej siemienia.
Robiłam pierwszy raz to wyszedł mi za mało słony i za mokry, wiec drugim razem dłużej piekłam idałam wiecej soli to jest za słony :D ale dorbze wypieczony. Metodą prób i błędów :D
Dziękuję :) keto próbowałam takie keto keto ale dla mnie to chyba zbyt duża skrajność i jestem na low carb węgli 50-60 więc fajnie można z posiłkami zaszaleć
 
reklama
wiesz co, ja wczoraj miałam teleporadę z endokrynologiem bo mi się nudziło w robocie 🤭 i właśnie skierowanie na kortyzol usiłowałam wyłudzić. Nigdy przedtem nie badałam. Pani była zdecydowanie konkretna i zainteresowana tematem. Jednak skierowania nie dała. Powiedziała, że jeśli nie jestem otyła, nadmiernie owłosiona, nie mam nadciśnienia i wymieniła jeszcze kilka rzeczy (chyba nawet PCOS), to nie ma sensu tego sprawdzać bo nic mi to nie da. Tak samo wypowiedziała się o insulinie i IO. Argumentowała to tym, ze leczenie IO przynosi skutki u osób otyłych lub z problemami jak wyżej. A jeśli takich problemów nie ma, to ciężko się na to powoływać, gdyż jak to ujęła „nie ma norm”. Podsumowując, nie dała skierowania na koryzol oraz odradziła krzywą insulinową😬 brzmiała naprawdę sensownie natomiast jak wiadomo - ile lekarzy, tyle opinii 😉
Hmmmm ja trochę nie nadążam. Skoro nie ma sensu badać, to dlaczego ludzie sie leczą?
Z tego wniosek, że szczuple osoby i bez zbędnego owlosienia nigdy nie maja IO?
Nic ci nie da sprawdzenie insuliny po obciążeniu?? Sorry, dla mnie glupota.
 
Do góry