reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Skąd Wy macie tyle energii? Ja kimałam godzinkę po obiedzie i mam ochotę wskoczyć w piżamę i spać do rana. Ale trzeba na jakiś szybki shopping żywieniowy wyskoczyć i z grubsza chatę ogarnąć.
Jeszcze jakieś paskudne upławy mnie dopadły, chyba od tej infekcji... Cycki nadal bolą i brzuch też. Jak żyć?
Ja musze znajdowac po 45 min prawie codziennie ze wzgledu na io. Tylko taką formę aktywności na razie mam przy Młodej.
 
reklama
A jak się czujesz?
W sumie nawet dobrze. Wczoraj mi nie pozwolili moi domownicy iść na codzienny marsz, ale dzisiaj powiedziałam, że nie wytrzymam i poszliśmy z mężem i psem na dłuższy, nieforsowny spacer.
Plamienia ustały, dziś tylko z rana miałam taki brązowy śluz. Trochę brzuch ciągnie (tak normalnie) i w ogóle nie mam apetytu.
Odrzuciło mnie od warzyw kompletnie. Patrzeć na surowe warzywa nie potrafię.

Na początku przyszłego tygodnia idę do mojego lekarza.
 
W sumie nawet dobrze. Wczoraj mi nie pozwolili moi domownicy iść na codzienny marsz, ale dzisiaj powiedziałam, że nie wytrzymam i poszliśmy z mężem i psem na dłuższy, nieforsowny spacer.
Plamienia ustały, dziś tylko z rana miałam taki brązowy śluz. Trochę brzuch ciągnie (tak normalnie) i w ogóle nie mam apetytu.
Odrzuciło mnie od warzyw kompletnie. Patrzeć na surowe warzywa nie potrafię.

Na początku przyszłego tygodnia idę do mojego lekarza.
To raczej dobrze wróży, jak czujesz jakieś zmiany, to pewnie i hormony się zmieniają :)
Czekam, jak pewnie wiele dziewczyn stąd, na info od Ciebie jutro o przyroście :) ❤️
 
Dziękuję Wam za wszystkie dobre słowa, nie jestem w stanie podziękować każdej z osobna, wiec zbiorczo: KOCHAM WAS 🥹 nie wiem czy cały ten proces się uda, ale ilość wsparcia jakie dziś od Was dostałam sprawia, ze mam spokój i nadzieję w sercu i wiem, ze dam radę ♥️♥️♥️
kung fu panda love GIF
 
Dziękuję Wam za wszystkie dobre słowa, nie jestem w stanie podziękować każdej z osobna, wiec zbiorczo: KOCHAM WAS 🥹 nie wiem czy cały ten proces się uda, ale ilość wsparcia jakie dziś od Was dostałam sprawia, ze mam spokój i nadzieję w sercu i wiem, ze dam radę ♥️♥️♥️
kung fu panda love GIF
To się musi udac!! Twój bombelek nam się po prostu należy 🥹🥹🥹
 
Widzę, że anty-TPO podwyższone.
Przypomnij mi, jak u Ciebie z TSH?
Tak to są stare wyniki które wrzucalam .
Korzystałam z zamrożonej surowicy z 2dc dlatego badanie wskoczyło w te wyniki .
Tsh na poziomie 2,14. Byłam u tej endokrynolog która mi poleciłaś mówiła ze spoko i nie zwiększyła mi dawki eutyrox dalej mam 25mg.
 
reklama
Dziękuję Wam za wszystkie dobre słowa, nie jestem w stanie podziękować każdej z osobna, wiec zbiorczo: KOCHAM WAS 🥹 nie wiem czy cały ten proces się uda, ale ilość wsparcia jakie dziś od Was dostałam sprawia, ze mam spokój i nadzieję w sercu i wiem, ze dam radę ♥️♥️♥️
kung fu panda love GIF
wierzę z całych sił! 😘
 
Do góry