reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Skąd Wy macie tyle energii? Ja kimałam godzinkę po obiedzie i mam ochotę wskoczyć w piżamę i spać do rana. Ale trzeba na jakiś szybki shopping żywieniowy wyskoczyć i z grubsza chatę ogarnąć.
Jeszcze jakieś paskudne upławy mnie dopadły, chyba od tej infekcji... Cycki nadal bolą i brzuch też. Jak żyć?
Właśnie... Mi po pracy to się już nic nie chce i wegetuje na kanapie.
 
Właśnie... Mi po pracy to się już nic nie chce i wegetuje na kanapie.
Ja się przeniosłam z kanapy do biurka z nadzieją, że coś jeszcze podziałam, ale chyba dzisiaj lipa będzie. A powinnam się pouczyć na egzamin i trochę popracować, bo zaległości mi się robią...
 
Ja dzisiaj zero energii, odpuszczam trening na siłce, boli mnie podbrzusze , dostałam kataru i mam mdłości ....oby jutro było lepiej, bo do pracy muszę iść.😒
Do dupy ten dzień dzisiaj.
I jeszcze głowa mnie zaczęła boleć, mąż poleciał robić gripexa i herbatkę z cytryną.
 
No ja się zawiodłam, teraz widzę, że większość lekarzy dookoła ma tą manię pocieszania i dawania magicznych 3 miesięcy.
I tak trochę się łudziłam, chodź z tyłu głowy wolałam być nastawiona raczej na anty ciążę jak co miesiąc, to dzisiaj jakoś inaczej to "zakuło". Posmutkowałam do południa , a teraz już otrzeźwiałam i się oswoiłam z myślą , jak zwykle, że to nie ten czas....💁‍♀️
Spinam dupe walczę dalej.
Do 2 lat jeszcze mam chwilkę czasu.
Ja uwierzyłam w te magiczne trzy miesiące, ale trafiłam do tego lekarza w akcie desperacji 🥺 daje mu jeszcze miesiąc na stymulację i jadę do Bociana działać już konkretnie.
Ciebie tulę mocno.. walczymy dalej.
 
Ja uwierzyłam w te magiczne trzy miesiące, ale trafiłam do tego lekarza w akcie desperacji 🥺 daje mu jeszcze miesiąc na stymulację i jadę do Bociana działać już konkretnie.
Ciebie tulę mocno.. walczymy dalej.
Ja teraz też jestem pod opieką innego lekarza.
Zobaczymy co będzie dalej .
Trzeba się trzymać.
🤗
 
reklama
Do góry