reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Dziękuję Wam za wszystkie dobre słowa, nie jestem w stanie podziękować każdej z osobna, wiec zbiorczo: KOCHAM WAS 🥹 nie wiem czy cały ten proces się uda, ale ilość wsparcia jakie dziś od Was dostałam sprawia, ze mam spokój i nadzieję w sercu i wiem, ze dam radę ♥️♥️♥️
kung fu panda love GIF
Oczywiście, że dasz radę! :) :) :)
Piękny czas przed Tobą, ciesz się tym co jest, trzymam nieustannie kciuki za Was :) :) :)
 
@hachette a jak to teraz wygląda pod kątem pracy? Jak zalecają lekarze? Wracasz normalnie do pracy? Czy może jesteś w domu, ale masz urlop czy l4? Jeśli l4 to czy klinika może je wystawić? Jestem ciekawa takich kwestii.
Tak, ja wracam normalnie do pracy, bo już kiedyś pisałam Wam jak u mnie wyglada sprawa z wynagrodzeniem. Po krótce: mam podstawę i dużo wiekszą premię, jak pójdę na l4 to tracę premię, wiec automatycznie pomniejsza mi to znacznie wypłatę zwolnienia „ciążowego” gdy już na takie mogłabym iść. Ale wiele dziewczyn z normalnymi zasadami w pracy idzie na l4 od transferu do pozytywnej bety i tez jest ok :) później automatycznie przechodzą na ciążowe. Lekarze z kliniki normalnie wystawiają zwolnienia bez najmniejszego problemu :)
ja pojechałam na frytki do maca, właśnie czekam na nie 😅
🤜🏻🤛🏻
6F9411FB-D457-4772-B2A1-1BC173CB35FF.jpeg

@hachette jak się czujesz mamuśka? 🥰🤩❤️
Wspaniale 😀 teść przyszedł i powiedział, ze teraz najchętniej by mnie w folie bąbelkową okręcił 😂 a mąż wychodził na boks i rzucił „kocham Was” 🥹🥹 naprawdę czekamy wszyscy na to dziecko..
 
Tak, ja wracam normalnie do pracy, bo już kiedyś pisałam Wam jak u mnie wyglada sprawa z wynagrodzeniem. Po krótce: mam podstawę i dużo wiekszą premię, jak pójdę na l4 to tracę premię, wiec automatycznie pomniejsza mi to znacznie wypłatę zwolnienia „ciążowego” gdy już na takie mogłabym iść. Ale wiele dziewczyn z normalnymi zasadami w pracy idzie na l4 od transferu do pozytywnej bety i tez jest ok :) później automatycznie przechodzą na ciążowe. Lekarze z kliniki normalnie wystawiają zwolnienia bez najmniejszego problemu :)

🤜🏻🤛🏻
Zobacz załącznik 1502079

Wspaniale 😀 teść przyszedł i powiedział, ze teraz najchętniej by mnie w folie bąbelkową okręcił 😂 a mąż wychodził na boks i rzucił „kocham Was” 🥹🥹 naprawdę czekamy wszyscy na to dziecko..
My tu też czekamy :)
 
Ja tylko opiszę sytuację, jaką miałam w rejestracji poradni ginekologicznej.
Mówię, że chciałabym się umówić na wizytę z powodu pozytywnych testów oraz wyniku bety. Że jestem po poronieniu i dmucham na zimne.
„Miła” pani poinformowała mnie, że to za wcześnie i tak naprawdę, to jeszcze okresu mogę dostać🥶.

Dobrze, że mam kontakt z lekarzem, bo on sam mnie umawia do poradni na NFZ. Póki co idę do niego prywatnie, ale potem mnie pewnie wciśnie gdzieś w kalendarz.
 
Tak, ja wracam normalnie do pracy, bo już kiedyś pisałam Wam jak u mnie wyglada sprawa z wynagrodzeniem. Po krótce: mam podstawę i dużo wiekszą premię, jak pójdę na l4 to tracę premię, wiec automatycznie pomniejsza mi to znacznie wypłatę zwolnienia „ciążowego” gdy już na takie mogłabym iść. Ale wiele dziewczyn z normalnymi zasadami w pracy idzie na l4 od transferu do pozytywnej bety i tez jest ok :) później automatycznie przechodzą na ciążowe. Lekarze z kliniki normalnie wystawiają zwolnienia bez najmniejszego problemu :)

🤜🏻🤛🏻
Zobacz załącznik 1502079

Wspaniale 😀 teść przyszedł i powiedział, ze teraz najchętniej by mnie w folie bąbelkową okręcił 😂 a mąż wychodził na boks i rzucił „kocham Was” 🥹🥹 naprawdę czekamy wszyscy na to dziecko..
A konsultowałas te kwestie l4?? Bo podstawy zasiłkowej nie ustala sie na nowo, jeśli nie było przerwy wynoszącej 3 pełne miesiące
 
Tak, ja wracam normalnie do pracy, bo już kiedyś pisałam Wam jak u mnie wyglada sprawa z wynagrodzeniem. Po krótce: mam podstawę i dużo wiekszą premię, jak pójdę na l4 to tracę premię, wiec automatycznie pomniejsza mi to znacznie wypłatę zwolnienia „ciążowego” gdy już na takie mogłabym iść. Ale wiele dziewczyn z normalnymi zasadami w pracy idzie na l4 od transferu do pozytywnej bety i tez jest ok :) później automatycznie przechodzą na ciążowe. Lekarze z kliniki normalnie wystawiają zwolnienia bez najmniejszego problemu :)

🤜🏻🤛🏻
Zobacz załącznik 1502079

Wspaniale 😀 teść przyszedł i powiedział, ze teraz najchętniej by mnie w folie bąbelkową okręcił 😂 a mąż wychodził na boks i rzucił „kocham Was” 🥹🥹 naprawdę czekamy wszyscy na to dziecko..
wydłubałam każdą najmniejszą frytkę z tego pudełeczka, niech się dzieje magia 😍

My też czekamy na nie razem z Wami, tak jak napisała @Aczkolwiek@to_na_pralkę - ono nam się wszystkim po prostu należy!
 
Ja tylko opiszę sytuację, jaką miałam w rejestracji poradni ginekologicznej.
Mówię, że chciałabym się umówić na wizytę z powodu pozytywnych testów oraz wyniku bety. Że jestem po poronieniu i dmucham na zimne.
„Miła” pani poinformowała mnie, że to za wcześnie i tak naprawdę, to jeszcze okresu mogę dostać🥶.

Dobrze, że mam kontakt z lekarzem, bo on sam mnie umawia do poradni na NFZ. Póki co idę do niego prywatnie, ale potem mnie pewnie wciśnie gdzieś w kalendarz.
Zawsze wtedy mysle, ze szkoda, ze ten co tak gada nie okazał się jednak okresem🧐 kuxwa zero empatii czy czegokolwiek
 
reklama
Do góry