reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Dziewczyny czy glukoza 94 to cukrzyca? Wizyta dopiero 22 i nie wiem czy iść do pierwszego kontaktu z tym wynikiem i robic już krzywa czy poczekać?
 
reklama
Miała już któraś z Was usg przez powłoki brzuszne ? 🤔🥺 może to dziwne ale czekam już na ten moment... 🫣
Tak, ja miałam w 9+0 na prywatnej wizycie, było już widać wszystko pięknie ale w środę byłam na wizycie na NFZ, było 9+5 i miałam przezpochwowe bo mój lekarz woli aby dokładnie wszzystko widzieć na tym etapie
 

Załączniki

  • IMG_6897.jpeg
    IMG_6897.jpeg
    167,3 KB · Wyświetleń: 39
  • IMG_6896.jpeg
    IMG_6896.jpeg
    130,3 KB · Wyświetleń: 37
Dziewczyny czy glukoza 94 to cukrzyca? Wizyta dopiero 22 i nie wiem czy iść do pierwszego kontaktu z tym wynikiem i robic już krzywa czy poczekać?
Ja przy wyniku 93 na czczo już miałam zdiagnozowaną cukrzycę ciążową. Krzywa to duże obciążenie. Jeśli masz możliwość to zmierz przez kilka dni glukometrem, albo powtórz na czczo z krwi i skonsultuj. To nie jest jakieś duże przekroczenie, ale warto wdrożyć dietę cukrzycową.
A może wieczorem jadłaś słodycze lub sporą ilość owoców? To też potrafi podnieść glukozę rano.
 
Ja sobie zamówiła z cerave nawilżający - kluczem wyboru było dla mnie, żeby właśnie był bezzapachowy ;) wydaje mi się ze jest fajny, ale ja nie mam takiej bardzo przesuszonej skóry wiec ciężko doradzić.
o muszę go zobaczyć :) właśnie najlepiej żeby był z pompką.
Ja mam ogólnie cerę mieszaną ale lubię duże nawilżenie bo używam kosmetyków mineralnych i czasem potrafią przesuszyć
 
reklama
Do góry