reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Będzie dobrze ❤️ 🤜🤜🤜👊 zazdroszczę wam wizyt ja mam dopiero 25 u lekarza prowadzącego a 22 prenatalne i nie wiem czy trochę nie zapozno lekarz kazał się zapisać bo jutro już 11 tydzień bd wchodzic 🥹🥹🥹
Ja mam prenatalne dopiero 30 i nie wiem jak wytrzymam, już chciałam się zapisać tak kontrolnie ale chyba to nie jest dobry pomysł jak nic mi nie jest. Nie mam zbyt dużych objawów i nie wiem czy to dobrze :(
 
reklama
Cześć.
Witam i mam nadzieję, że już zostanę. W 5+5 na USG pęcherzyk ciążowy i żółtkowy. Tak jak w pierwszej ciąży niski progesteron, w dodatku plamienie (duphaston 3x1). Kolejna wizyta 18.08, a ja do tego czasu chyba na głowę dostanę.
Wg OM termin na 31.03.2024
Na pokładzie energiczna 3latka.
 
Ja mam prenatalne dopiero 30 i nie wiem jak wytrzymam, już chciałam się zapisać tak kontrolnie ale chyba to nie jest dobry pomysł jak nic mi nie jest. Nie mam zbyt dużych objawów i nie wiem czy to dobrze :(
Tylko się cieszyć! :) Moja siostra nawet mdłości nie miała i urodziła zdrowego synka. Ja z kolei już trzeci raz przechodzę męczarnie, każdy dzień to walka o przetrwanie z mdłościami i wymiotami a biorę xonvea od tygodnia bo inaczej musiałabym mieszkać w toalecie 🤢
 
Ja mam prenatalne dopiero 30 i nie wiem jak wytrzymam, już chciałam się zapisać tak kontrolnie ale chyba to nie jest dobry pomysł jak nic mi nie jest. Nie mam zbyt dużych objawów i nie wiem czy to dobrze
dużo dziewczyn pisze że się bardzo dobrze czują i prawie nie mają objawów ;) więc nie ma co się martwić na zapas i się cieszyć chwilą 🥰
 
Ja mam prenatalne dopiero 30 i nie wiem jak wytrzymam, już chciałam się zapisać tak kontrolnie ale chyba to nie jest dobry pomysł jak nic mi nie jest. Nie mam zbyt dużych objawów i nie wiem czy to dobrze :(
Ja mam prenatalne 29.08 dopiero i też ciągle myślę czy nie zapisać się gdziekolwiek wcześniej, dobieram sobie do głowy bo objawy jakoś też mi znikły 🤷 🥴
 
I chyba niepotrzebnie się stresujemy :/
ciągle sobie powtarzam że jakoś wytrzymam jeszcze te 3 tygodnie do prenatalnych 😊 teraz jestem na urlopie jakoś tydzień już mi zleciał w czwartek jedziemy w góry i mamy rocznicę śluby. Chciałabym bardzo wyluzować i cieszyć się tym czasem ale kurcze jestem panikarą straszną ostatnio 🙄
 
ciągle sobie powtarzam że jakoś wytrzymam jeszcze te 3 tygodnie do prenatalnych 😊 teraz jestem na urlopie jakoś tydzień już mi zleciał w czwartek jedziemy w góry i mamy rocznicę śluby. Chciałabym bardzo wyluzować i cieszyć się tym czasem ale kurcze jestem panikarą straszną ostatnio 🙄
To ja właśnie na urlopie się dowiedziałam o ciąży, teraz od poniedziałku w pracy. Niby głowa zajętą pracą, ale jednak chciałabym jakiś znak, że jest wszystko dobrze :(
 
Hej ja po wizycie. Wszystko dobrze, z pomiarów 8+4, ale kazał na to nie patrzeć narazie bo wiadomo jak to, więc sugerujemy się 22.03 :) serduszko biło nie wiem jak, ale wszystko ok 😅
Przepisał mi też xonvee na mdłości, wiec zobaczymy może będę żyć, dziś jeszcze nic nie jadłam i nie ma takiej tragedii 😏 No ale jak zjem to już koniec… zwolnienie też dostałam także trochę stresu zejdzie.
A lekarz super jestem zadowolona, miły ciepły człowiek, ja jestem trochę WWR i dla mnie to jest mega trafić na takich ludzi uprzejmych i nie spieszył się wszystko na spokojnie, Także zostaje na NFZ.
Dziś musimy powiedzieć rodzicom bo dostałam to zwolnienie, a pracuje z tatem więc dostanie na maila powiadomienie 🙈 o wlansie to pisze i już dzwoni 🤣🤣
 
reklama
Dziewczyny wiem, że tak z innej beczki teraz wyskoczę … 😂
Jak coś to nie odpisujcie 😂
Czy któraś z Was posiada mopa bionicznego Hizero i chciałaby podzielić się opinią?
Mocno się nad nim zastanawiam 🤔
 
Do góry