reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

Cześć, ja mam wyniki z wczoraj. TSH mi ładnie spadło do 1.1. 3 tygodnie temu po ozytywie podskoczyło do ponad 3 i endokrynolog mi zwiększyła od razu dawkę euthyroxu. Glukoza 83, morfo ok - lekko 2 parametry obniżone, ale jest ok.
W moczu za to mi ketony wyszły:/ Wyczytałam, że to prawdopodobnie przez niezjedzenie kolacji, jak na złość dzien przed badaniem miałam wieczorem 0 apetytu...
 
reklama
O to od razu dowiesz się o ten mocz. Mój rodzinny rodzinny mówi że skoro nie ma na wynikach ani słowa o bakteriach to znaczy że ich nie znaleźli. Czyli pierwszą próbkę skopałam. Może u ciebie też tak było

Chciałam zrobić posiew ale w labo do którego zawiozłam drugą probkę już nie robią 🙄 a jak zaniosłabym dzisiaj trzecią próbkę to już z wynikami na wizytę nie zdążą... Bo czrka się tydzień, prawda?
Czeka się długo jak ci coś wyhodują, a jak nie znajdą bakterii to szybciej jest wynik :)
 
Cześć, ja mam wyniki z wczoraj. TSH mi ładnie spadło do 1.1. 3 tygodnie temu po ozytywie podskoczyło do ponad 3 i endokrynolog mi zwiększyła od razu dawkę euthyroxu. Glukoza 83, morfo ok - lekko 2 parametry obniżone, ale jest ok.
W moczu za to mi ketony wyszły:/ Wyczytałam, że to prawdopodobnie przez niezjedzenie kolacji, jak na złość dzien przed badaniem miałam wieczorem 0 apetytu...
ogolnie przed badaniem nie powinno sie jesc minimum 12 h, tez mialam te ketony w moczu i po prostu organizm nie mial weglowodanow i pobieral energie z tluszczy, u mnie mysle ze to przez to ze malo ogolnie jadlam no i odstawilam wtedy slodycze
 
Cześć, ja mam wyniki z wczoraj. TSH mi ładnie spadło do 1.1. 3 tygodnie temu po ozytywie podskoczyło do ponad 3 i endokrynolog mi zwiększyła od razu dawkę euthyroxu. Glukoza 83, morfo ok - lekko 2 parametry obniżone, ale jest ok.
W moczu za to mi ketony wyszły:/ Wyczytałam, że to prawdopodobnie przez niezjedzenie kolacji, jak na złość dzien przed badaniem miałam wieczorem 0 apetytu...
jeszcze dodam ze nic lekarz nie mowil na te wyniki zeby bylo cos zle 🙂
 
Dziewczyny a grupa zamknieta to gdsie to bedzie ? Jak to odnajde?
Dostaniesz linka/powiadomienie. Plus na głównej stronie będziesz miała sekcje fora zamknięte- tam będzie to nasze.
ogolnie przed badaniem nie powinno sie jesc minimum 12 h, tez mialam te ketony w moczu i po prostu organizm nie mial weglowodanow i pobieral energie z tluszczy, u mnie mysle ze to przez to ze malo ogolnie jadlam no i odstawilam wtedy slodycze
U mnie to chyba było dłużej niż 12h 🙈 bo po obiedzie zasnelam, jak się obudziłam zjadłam że 2 rzodkiewki i ogórka i koniec.
Ale tylko to było podwyższone, glukozy w moczu ie było wiec sie nie martwię mocno.
 
Co do bakterii w moczu, to u mnie wyszły obecne bakterie + azotyny.
Powtórzyłam po kilku dniach badanie moczu i dalej to samo było. Zero objawów.
Lekarze polecili by zrobić posiew moczu, tam wyszło jaka to bakteria + proponowane antybiotyki. I każdy mówił, że w ciąży leczy się wynik.
Dostałam więc jedną dawkę bezpiecznego antybiotyku do wypicia na wieczór. I w połowie sierpnia jeszcze raz badanie moczu z posiewem.
Teraz piję codziennie duuużo soku z żurawiny, którego mam już dość 😅
Oby to dziadostwo zniknęło, pierwszy raz w życiu mi powychodziły takie dziwności i to akurat teraz 😅
Ja czekam na posiew czy coś wyjdzie...A wczoraj lekarz zalecił mi vit c 1000 na noc i muszę powiedzieć że dziś mi lepiej
 
reklama
Do góry