reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Zostaje nam jeszcze cheddar (przynajmniej ten z Lidla jest robiony z pasteryzowanego) lub Bursztyn. Ja lubię takie staruszki sery, bo jako jedyne nie wywołują u mnie alergii (laktoza im spada jak sobie podojrzewają długo) i to jedyny nabiał jaki właściwie spożywam 🙂 Grana Padano, to ja sobie normalnie do filmu wieczorem razem z oliwkami kroję do miseczki jako przekąskę. No, ale trzeba jakoś wytrwać 😅
Ja kocham makarony a do makaronu tylko ser o zapachu starych skarpet 😂 Co prawda może nie zajadam go samego, ale jak zacznę trzeć to końca nie widać 😂 Aczkolwiek nie jestem smakoszką serów, raczej jest to dodatek do dania niż sama w sobie przekąska 😄
 
reklama
Wiecie może czy te białe oscypki niewędzone można jeść w ciąży? Właśnie rodzice mi przywieźli, mam na nie ogromną ochotę ale nie wiem czy się nie powinnam obejść tylko smakiem 😣
ja oscypki jadlam tyle ze takie na cieplo, a w domu to na patelni normalnie sobie podpiekalam 🙂 wydaje mi sie ze w takim wydaniu sa ok bo przeciez sa po obrobce termicznej 😁
 
Jezu ja też garace kąpiele a mój narzeczony w letniej najbardziej lubi 🫣🫣🫣😰ale nie choruję w ogóle. A ja mam takie pytanie dziewczyny bo widzę że taki temat jeszcze nie był poruszony , czy któraś ma ostroofity ( nie wiem jak dokładnie to się piszę 🫣🫣) w odcinku lędźwiowym ,bo ja teraz we wrześniu miałam mieć rehabilitację ale musiałam zadzwonić i odwołać , ale chciałam się zapytać czy powinnam powiedzieć lekarzowi o tym kręgosłupie że mam małe zwyrodnienia i ogólnie jak to na ciążę wpłynie ,bo np czasami podnieść nogi nie mogę jak mnie ukuje gdzieś w nerwa 🫣a mówią że sport to zdrowie 🤣( byłam pod opieką neurologa właśnie kręgosłup i migreny)
 
będzie dobrze <3

podpinam się pod "wariowanie" ja trochę szybciej - 16:15

najważniejsze, że jesteś pod opieką. lepiej niech potrzymają dłużej niż mieliby zrobić coś byle jak. Będzie dobrze!!

albo dla męża miejsca zabraknie :D

oj legginsy brzmią dobrze, ja kupiłam sobie zwykłe spodnie, ale z luźnią gumką, bo mnie już wszystko drażni jak chociaż odrobinę naciska na brzuch.

jak jak mogę to śpię, bądź przymulam jeśli nie mogę zasnąć. Mdli mnie też, ale nie wymiotuję. Irytuje mnie to, bo mam kilka terminów nieprzekraczalnych i nie mam siły się do tego zabrać. Ale cóż - smrodek (maluch) najważniejszy :)
dokladnie mam tak samo, w dodatku nie chce uciskac tych siniakow na brzuchu wiec narazie staram sie chodzic w sukienkach ale sa tez chlodne dni gdzie legi by sie przydaly 🙂 no i ja jestem typem osoby ktorej wiecznie zimno 🤣
 
Ja kocham makarony a do makaronu tylko ser o zapachu starych skarpet 😂 Co prawda może nie zajadam go samego, ale jak zacznę trzeć to końca nie widać 😂 Aczkolwiek nie jestem smakoszką serów, raczej jest to dodatek do dania niż sama w sobie przekąska 😄
Boże ja też , a ostatnio za mną chodzi właśnie makaron szpinak i ser pleśniowy albo gruszka zapiekana z serem pleśniowym 🥹🥹🥲🥲🥲
 
Hej ja 9+1 wczoraj jak się czułam że mogę góry przenosić nawet woda mi wchodziła i piłam ,jadłam bez żadnych akcji z 🤢🤢🤢🤮🤮dzisiaj znowu odwrotnie , ale przynajmniej piersi przestały boleć 🥰
Ja mam 9+2 i wczoraj
Chwila chwila… grana padano tez nie można??? Lecę do lodówki czytać skład
jeśli jest z mleka niepasteryzowanego to można spokojnie jeść😊
 
Ja kocham makarony a do makaronu tylko ser o zapachu starych skarpet 😂 Co prawda może nie zajadam go samego, ale jak zacznę trzeć to końca nie widać 😂 Aczkolwiek nie jestem smakoszką serów, raczej jest to dodatek do dania niż sama w sobie przekąska 😄
Ja czasami kupię jakieś lepsze spaghetti (z samej semoliny), wrzucam na patelnię oliwę, ząbek czosnku, trochę chilli i orzeszki pinii. Jak się podsmaży to dodaję ten ugotowany makaron. A potem sypię to wszystko garściami startego Grana Padano… 🥹🥹🥹 Aż się wzruszyłam na samą myśl 🤪
 
Byłam dziś u tego lekarza. Jest zarodek z bijącym serduszkiem, plamienia nie wiadomo skąd mam dalej brać duphastonu i luteinę. Zrobił pomiary i zmierzył pęcherzyk wyszło mu 7+1 a jak zaczął mierzyć zarodek to cytuje powiedział ,,zarodek ciężko zmierzyć " ale wyszło mu że ma 6+1 nie skomentował tego a mi z OM wychodzi 6+4 dziś więc pytanie czy ten zarodek jest faktycznie taki mały czy źle zmierzył nie wiem co o tym myśleć. Następna wizyta 14.08 więc pozostaje mi cierpliwie czekać.
 
Byłam dziś u tego lekarza. Jest zarodek z bijącym serduszkiem, plamienia nie wiadomo skąd mam dalej brać duphastonu i luteinę. Zrobił pomiary i zmierzył pęcherzyk wyszło mu 7+1 a jak zaczął mierzyć zarodek to cytuje powiedział ,,zarodek ciężko zmierzyć " ale wyszło mu że ma 6+1 nie skomentował tego a mi z OM wychodzi 6+4 dziś więc pytanie czy ten zarodek jest faktycznie taki mały czy źle zmierzył nie wiem co o tym myśleć. Następna wizyta 14.08 więc pozostaje mi cierpliwie
To jest jak najbardziej możliwe, że ciężko mu było zmierzyć zarodek😊
 
reklama
Jezu ja też garace kąpiele a mój narzeczony w letniej najbardziej lubi 🫣🫣🫣😰ale nie choruję w ogóle. A ja mam takie pytanie dziewczyny bo widzę że taki temat jeszcze nie był poruszony , czy któraś ma ostroofity ( nie wiem jak dokładnie to się piszę 🫣🫣) w odcinku lędźwiowym ,bo ja teraz we wrześniu miałam mieć rehabilitację ale musiałam zadzwonić i odwołać , ale chciałam się zapytać czy powinnam powiedzieć lekarzowi o tym kręgosłupie że mam małe zwyrodnienia i ogólnie jak to na ciążę wpłynie ,bo np czasami podnieść nogi nie mogę jak mnie ukuje gdzieś w nerwa 🫣a mówią że sport to zdrowie 🤣( byłam pod opieką neurologa właśnie kręgosłup i migreny)
Mój mąż to bierze lodowe kąpiele. Po umyciu się, zmienia wodę na lodowatą i tak siedzi kilka minut 😅😅 Bardzo sobie chwali efekty. Zimą też czasami morsuje 😅 Ja jestem wtedy zawinięta jak Burito w sto warstw szalików i pilnuje mu gaci na plaży 🤣🤣 Także wiem jakie to dobre dla ciała i zdrowia, no ale jeszcze mnie nie namówił 🤪
 
Do góry