reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Na liście składników albo w dalszej części etykiety powinno być napisane, czy ser jest z mleka pasteryzowanego. Jeśli nie jest lub nie napisali, to ja bym nie jadła. Można sobie wyhodować listerioze. Tak samo jedząc surowe jajko albo wędliny dlugodojrzewajace czy surowe mięso. RIP TATAR 😭😭
No właśnie nie jest napisane, to takie wiesz serki sprzedawane w budkach do siateczki. 😞 No nieeeee a ja już żyłam tym smakiem 😠🥲
 
Na liście składników albo w dalszej części etykiety powinno być napisane, czy ser jest z mleka pasteryzowanego. Jeśli nie jest lub nie napisali, to ja bym nie jadła. Można sobie wyhodować listerioze. Tak samo jedząc surowe jajko albo wędliny dlugodojrzewajace czy surowe mięso. RIP TATAR 😭😭
Mogę Wam później wrzucić przepis na tatar z pomidorów, który jest przeboski i idealny w ciąży 😍 Nawet dzisiaj planowałam zrobić, więc może będzie przepis ze zdjęciem 🤪
 
Dziewczyny, mam pytanie o bieliznę, a konkretniej o staniki. Dostałam właśnie smsa z mojego ulubionego sklepu z bielizną i zastanawiam się, czy czegoś sobie nie sprezentować 😋. Pytanie tylko, jak mocno rosną piersi w ciąży? O rozmiar? To moja pierwsza ciąża, więc nie wiem jeszcze czego się spodziewać 😆 Póki co staniki których teraz używam są już lekko za ciasne. Zastanawiam się nad zakupem nowych, ale większych o miseczkę. Nie wiem tylko czy za miesiąc znowu nie będę musiała robić zakupów 🙊. Na pewno jest to sprawa indywidualna, ale gdyby któraś z Was chciała się podzielić swoimi przeżyciami, to będę wdzięczna 😄
 
Dziewczyny, mam pytanie o bieliznę, a konkretniej o staniki. Dostałam właśnie smsa z mojego ulubionego sklepu z bielizną i zastanawiam się, czy czegoś sobie nie sprezentować 😋. Pytanie tylko, jak mocno rosną piersi w ciąży? O rozmiar? To moja pierwsza ciąża, więc nie wiem jeszcze czego się spodziewać 😆 Póki co staniki których teraz używam są już lekko za ciasne. Zastanawiam się nad zakupem nowych, ale większych o miseczkę. Nie wiem tylko czy za miesiąc znowu nie będę musiała robić zakupów 🙊. Na pewno jest to sprawa indywidualna, ale gdyby któraś z Was chciała się podzielić swoimi przeżyciami, to będę wdzięczna 😄
Czytałam ze podobno rosną do 3 rozmiarów na plus 😅 Ja nie mam doświadczeń ze skończonych ciąż, ale na ten moment mam już co najmniej rozmiar większe (staniki odmawiają współpracy) 👀
 
reklama
No nie, mowa o takich pysznościach, aż mi moja ogórkowa już mniej smakuje 😂
Daaaaaaaaj. Proszę 😜
Ja na początku lipca jadłam normalnie oscypki takie na zimno :) po dwóch dniach wyżerki zrobiłam test, który wyszedł dodatni. Objawów żądnych nie mam
Ja zanim się dowiedziałam o ciąży byłam na wakacjach. Także młody zaczał od odrobiny wina. Dosłownie odrobiny tak na smaka
 
Do góry