reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

To nawet fajna teoria też mam tyłozgięcie.

No mam nadzieję że nie będzie mnie aż tak dręczyć . Ale wszystko jest możliwe. Tylko to taki wynik na granicy a później wszystko ok
Ja też mam tyłozgięcie 😆
Pisałam przed chwilą właśnie o swoich wynikach z poprzedniej ciąży na krzywej cukrowej 92.6/137/128 prowadzący powiedział że jest okej, natomiast ordynator, że to cukrzyca. Więc co opinia to inna. Daj znać co Tobie lekarz powie :)
 
reklama
Musiałam wygooglować co to za pozycja 🤣 i niezbyt ogarniam jak miałabym mieć te nogi powyżej, tzn. potrzebowałabym chyba specjalnej poduszki pod kolana, tak? 😅
Ja sobie zawijałam kołderkę z dwóch stron pod nóżki 🤪 Jak się „znajdzie” tą pozycję to na prawdę od razu to czuć 😍 Wszystkie napięcia od razu puszczają 🙂 Jeśli któraś z Was praktykowała jogę, to uczucie jest podobne jak po praktyce jogi w ostatniej pozycji shavasana 😍😍
 
A co do plamień to po tej historii ze szpitalem jeszcze kilka dni plamilam tak na brunatno? Głownie widziałam to po zmienionym kolorze luteiny, który wyplywal i jak się wycieralam...a wczoraj właśnie i dziś nic, czysto... Aż zaczęłam się obawiać czy ciąża nadal żyje... Wizyta 3 sierpnia a ja już w mega stresie i z czarnymi myślami
będzie dobrze <3
Moja wizyta dopiero o 18:30, zwariuję do tego czasu 🙄
podpinam się pod "wariowanie" ja trochę szybciej - 16:15
Dziewczyny...zostaje w szpitalu do jutra :( i badanie dopiero jutro...chcą jeszcze poobserwować😭
najważniejsze, że jesteś pod opieką. lepiej niech potrzymają dłużej niż mieliby zrobić coś byle jak. Będzie dobrze!!
Ja grzecznie poczekam do wypłaty, na szczęście to już niedługo 😂 Ja tak właśnie czuje, że mąż będzie mi podkradać poduszkę 😂
albo dla męża miejsca zabraknie :D
no wlasnie ja najpierw ogarne wyprawke corka do szkoly 🙂 to tez jest spory wydatek a pozniej bede dopiero kupowac sobie poduszke i legginsy ciazowe tez juz mam w planie 😁
oj legginsy brzmią dobrze, ja kupiłam sobie zwykłe spodnie, ale z luźnią gumką, bo mnie już wszystko drażni jak chociaż odrobinę naciska na brzuch.
Cześć ja jestem od kilku dni nie do życia.. Mdłości z dusznością wzięły górę.. Śpię prawie non stop.. Która jest ze mną? 😩🤢 ledwo daje radę żeby nie wymiotować.
jak jak mogę to śpię, bądź przymulam jeśli nie mogę zasnąć. Mdli mnie też, ale nie wymiotuję. Irytuje mnie to, bo mam kilka terminów nieprzekraczalnych i nie mam siły się do tego zabrać. Ale cóż - smrodek (maluch) najważniejszy :)
 
Dziewczyny, tak z innej beczki. Czy korzystając z forum przez aplikację można cytować? Nie ukrywam, że ta opcja jest baaaardzo wygodna przy nadrabianiu zaległości po kilku godzinach
 
A czy na bóle podbrzusza można użyć termofor? Nie są to mocne bóle tylko takie rozciąganie a nie chce brać leku jak nie umieram z bólu 😀
 
Wiecie może czy te białe oscypki niewędzone można jeść w ciąży? Właśnie rodzice mi przywieźli, mam na nie ogromną ochotę ale nie wiem czy się nie powinnam obejść tylko smakiem 😣
 
A czy na bóle podbrzusza można użyć termofor? Nie są to mocne bóle tylko takie rozciąganie a nie chce brać leku jak nie umieram z bólu 😀
Raczej niewskazane, bo w ciąży nawet temperatura wody pod prysznicem nie powinna być zbyt wysoka. Nie wolno przegrzać ciała (podbrzusza). Woda najlepiej w temperaturze 37 stopni.
 
reklama
Do góry