reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Witam koleżanki. Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty :) ja prawdopodobnie jutro się wybiorę z wynikami krzywej. Zobaczymy co powie .

Nareszcie jesteśmy w domu w swoim łóżku i wyspani. A moje psy oszalały z radości.

Piszecie o poduszce do spania ja muszę swoją poszukać bo jest gdzieś schowana. A czy któraś z was spi na brzuchu ? Moja pozycja do spania to na boku lub właśnie na brzuchu. I nadal tak spie i nie wiem kiedy powinnam przestać :p
Ja długo spałam na brzuchu ale już mi jest tak niewygodnie i zazwyczaj śpię albo na boku albo plackiem na plecach 🙄
 
reklama
Kciuki ✊ za wszystkie wizyty ♥️♥️♥️

Laski jak się dziś czujecie ? Powiedzcie objawy Wam trochę puszczają już ? Jak wasze piersi ?

Jutro decydujący dzień 🥺
Hej ja 9+1 wczoraj jak się czułam że mogę góry przenosić nawet woda mi wchodziła i piłam ,jadłam bez żadnych akcji z 🤢🤢🤢🤮🤮dzisiaj znowu odwrotnie , ale przynajmniej piersi przestały boleć 🥰
 
Ja długo spałam na brzuchu ale już mi jest tak niewygodnie i zazwyczaj śpię albo na boku albo plackiem na plecach 🙄
Ja kilka miesięcy przed zajściem w ciążę nauczyłam się układać do snu w pozycję 0-g. Generalnie to pozycja ciała opracowana przez NASA, która idealnie odciąża ciało, reguluje napięcia mięśniowe i wyrównuje ciśnienie krwi. Pokochałam tak zasypiać. Niestety teraz pozycja totalnie mi nie leży, bo mnie zaraz coś ciągnie na dole😅 Niestety fatalnie poleciały też w dół moje parametry snu. Jeśli zaliczę 40 min głębokiego snu to cud.. Także coś za coś 😅😅
 
Mnie lekarz w 1 ciąży już po poronieniu powiedział, że dziwi się że lekarz który prowadził ciążę nie diagnozował mnie w kierunku cukrzycy ciążowej. Miałam wtedy zrobione badanie i cukier na czczo 93. Co lekarz to inna opinia, ale moim zdaniem warto cisnąć lekarza ✊🏻
Zgadzam się, co lekarz to opinia ale trzeba sobie tego pilnować. Ja w poprzedniej ciazy na krzywej Miałam wyniki 92.6 / 137 / 128. Mój prowadzący powiedział, że te wyniki są okej i nie ma cukrzycy, kilka miesięcy później inny lekarz ordynator szpitala mnie wręcz opierniczyl, że to jest cukrzyca jak byk i kto mnie prowadzi. A ja sobie pozwalałam to na ciasteczko, to na lody, cukiereczki bo przecież myślałam, że nie mam cukrzycy, skoro prowadzący powiedział, że jest w porządku.
Lekarz do którego teraz chodzę powiedział tak samo jak tamten ordynator, że to była cukrzyca.... ehhh i komu wierzyć.
 
Hej ja 9+1 wczoraj jak się czułam że mogę góry przenosić nawet woda mi wchodziła i piłam ,jadłam bez żadnych akcji z 🤢🤢🤢🤮🤮dzisiaj znowu odwrotnie , ale przynajmniej piersi przestały boleć 🥰
To ja wczoraj się męczyłam i rano zwymiotowałam, ale wieczorem chciało mi się fasolki po bretońsku, ugotowałam i zjadłam. Dziś spokój, chyba będę miała tak co drugi, trzeci dzień mdłości. Dobrze, że jeszcze mam urlop, ciekawe jak będzie od poniedziałku 🤦
 
ja raz pytalam o to spanie na brzuchu lekarza to mowil ze przy moim tylozgieciu jest to nawet wskazane 🙂
To nawet fajna teoria też mam tyłozgięcie.
O jaaaaa ile dzisiaj wizyt❣️ kciuki za Was dziewczyny😊

Super sprawa🫶 miałam i używałam cała ciążę, w sumie jest z nami do dziś ale aktualnie zakosił ją mąż i śpi w nią wtulony😅 więc muszę kupić nową. Zamawiałam na allegro w kształcie litery C :)

U nas lekarz by powiedział, że wynik 93 to już cukrzyca ciążowa :/
No mam nadzieję że nie będzie mnie aż tak dręczyć . Ale wszystko jest możliwe. Tylko to taki wynik na granicy a później wszystko ok
 
Kciuki ✊ za wszystkie wizyty ♥️♥️♥️

Laski jak się dziś czujecie ? Powiedzcie objawy Wam trochę puszczają już ? Jak wasze piersi ?

Jutro decydujący dzień 🥺
Ja dziś pierwszy raz miałam 🤮 po zjedzeniu rano banana bo byłam tają glodn że mnie mdliło. Obecnie mnie mdli i piersi niemiłosiernie bolą...senność mi przeszła co bardzo mnie pocieszyło. Nie wiem czy te objawy to skutek duphastonu czy mam nadzieję oznaczaja ze z bombelkiem moim w brzuszku wszystko ok...A usg dopiero jutro :(
 
reklama
Ja kilka miesięcy przed zajściem w ciążę nauczyłam się układać do snu w pozycję 0-g. Generalnie to pozycja ciała opracowana przez NASA, która idealnie odciąża ciało, reguluje napięcia mięśniowe i wyrównuje ciśnienie krwi. Pokochałam tak zasypiać. Niestety teraz pozycja totalnie mi nie leży, bo mnie zaraz coś ciągnie na dole😅 Niestety fatalnie poleciały też w dół moje parametry snu. Jeśli zaliczę 40 min głębokiego snu to cud.. Także coś za coś 😅😅
Musiałam wygooglować co to za pozycja 🤣 i niezbyt ogarniam jak miałabym mieć te nogi powyżej, tzn. potrzebowałabym chyba specjalnej poduszki pod kolana, tak? 😅
 
Do góry