reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

@Shee92 tak jak dziewczyny Pisały, organizm przechodzi tyle różnych zmian, że to może być całkiem normalne. Jak masz możliwość to faktycznie umów się do lekarza, będziesz spokojniejsza. Trzymamy kciuki!
 
reklama
Witam koleżanki. Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty :) ja prawdopodobnie jutro się wybiorę z wynikami krzywej. Zobaczymy co powie .

Nareszcie jesteśmy w domu w swoim łóżku i wyspani. A moje psy oszalały z radości.

Piszecie o poduszce do spania ja muszę swoją poszukać bo jest gdzieś schowana. A czy któraś z was spi na brzuchu ? Moja pozycja do spania to na boku lub właśnie na brzuchu. I nadal tak spie i nie wiem kiedy powinnam przestać :p
Ja też tak śpię i w pierwszej ciąży tak spałam. Prawda jest taka, że powinno się przestać, jak zaczyna być to niewygodne lub bolesne. Organizm sam się broni 😅
 
Kciuki ✊ za wszystkie wizyty ♥️♥️♥️

Laski jak się dziś czujecie ? Powiedzcie objawy Wam trochę puszczają już ? Jak wasze piersi ?

Jutro decydujący dzień 🥺
 
Powiedział, że mam się nie martwić, bo może wirus już nie jest aktywny 😒 co może mi teraz powiedzieć, skoro sam mnie straszył przed. Dlatego ja żałuję, że zrobiłam to badanie i to tak późno. Wszystko się posypało, dostaje ataków histerii, hiperwentylacji a i tak się psychicznie nie przygotuję. Zapomniałam co to w ogóle jest i że się tego nie leczy. Ale wracając do Twojego przypadku - masz bardzo niskie igM i bardzo "popularny" wynik na granicy błędu jak i jest to wirus który się często minimalnie reaktywuje
kurcze moj lekarz mowil ze to sie juz teraz leczy, ale sa to nowe wytyczne gdzies za granice, bardzo swieze, moze poszukaj jakiegos lekarza co sie na tym zna albo poszuka tych wytycznych, moj to sprawdzal specjalnie dla mnie ale ze mam wysoka awidnosc to mowil ze juz mnie to nie dotyczy bo jestem bezpieczna a lecza wlasnie kobiety ktore to przechodza aktualnie.
 
Witam koleżanki. Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty :) ja prawdopodobnie jutro się wybiorę z wynikami krzywej. Zobaczymy co powie .

Nareszcie jesteśmy w domu w swoim łóżku i wyspani. A moje psy oszalały z radości.

Piszecie o poduszce do spania ja muszę swoją poszukać bo jest gdzieś schowana. A czy któraś z was spi na brzuchu ? Moja pozycja do spania to na boku lub właśnie na brzuchu. I nadal tak spie i nie wiem kiedy powinnam przestać :p
ja raz pytalam o to spanie na brzuchu lekarza to mowil ze przy moim tylozgieciu jest to nawet wskazane 🙂
 
Nie sugerował powtórki? Tak bardzo jest mi Ciebie żal 😥😥😥 ze musisz to przechodzić. Spróbowałas u specjalisty zakaźnego? Może powie coś sensowniejszego? Ten lekarz co Cie prowadzi jest ma dobre opinie? Mega tule Cię i liczę, ze będziesz tymi 92 kobietami na 100 co dzieciaki są bezobjawowe 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
Powiedział, żeby powtórzyć za 2 miesiące. Co do zakaźnika myślałam o tym w pierwszym odruchu, ale stwierdzam, że jednak nie. Po pierwsze dlatego, że planowe wizyty mogę odbyć tylko w Niemczech, a po drugie może mi tylko wbić gwóźdź do trumny 😅 prywatnie nie pójdę, bo nie chcę znowu płacić za złe wieści no i nie odstanie się :( co do lekarza to tak, ma dobre opinie, zawsze jest aż nadto zapobiegliwy w pierwszej kolejności zawsze np. wyklucza nowotwory, ma uprawnienia do badań prenatalnych itd. więc w tym przypadku wiem, że to taka postawa z rozsądku. Pogadam z nim na wizycie 17.08. Dziękuję bardzo ❤️ wiadomo, że przy pierwotnym zakażeniu w pierwszym trymestrze dziecko ma małe szanse, więc pozostaje mi liczyć na cud, że jednak wirus został unicestwiony przed 4tc
 
O jaaaaa ile dzisiaj wizyt❣️ kciuki za Was dziewczyny😊

Super sprawa🫶 miałam i używałam cała ciążę, w sumie jest z nami do dziś ale aktualnie zakosił ją mąż i śpi w nią wtulony😅 więc muszę kupić nową. Zamawiałam na allegro w kształcie litery C :)

U nas lekarz by powiedział, że wynik 93 to już cukrzyca ciążowa :/
Mnie lekarz w 1 ciąży już po poronieniu powiedział, że dziwi się że lekarz który prowadził ciążę nie diagnozował mnie w kierunku cukrzycy ciążowej. Miałam wtedy zrobione badanie i cukier na czczo 93. Co lekarz to inna opinia, ale moim zdaniem warto cisnąć lekarza ✊🏻
 
Apropo poduszek do spania, to czy któraś z Was ma może doświadczenia z tą poduszką? 🙂 Podoba mi się w niej funkcja spania w pozycji trochę na plecach, trochę na boku. Ja mam już duże problemy ze spaniem i budzę się w nocy przy zmienianiu pozycji. Na szczęście z mężem od lat śpimy tak, że każde ma swoją kołdrę (bo wiecznie mu ją zabierałam w nocy), więc owijam się nią jak rogalik. Nie mniej ciągnie mnie na dole, jak jestem w „niewłaściwej” pozycji. Poduszka wydaje się dobrym pomysłem 🙂
 

Załączniki

  • IMG_6738.jpeg
    IMG_6738.jpeg
    70,8 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Apropo poduszek do spania, to czy któraś z Was ma może doświadczenia z tą poduszką? 🙂 Podoba mi się w niej funkcja spania w pozycji trochę na plecach, trochę na boku. Ja mam już duże problemy ze spaniem i budzę się w nocy przy zmienianiu pozycji. Na szczęście z mężem od lat śpimy tak, że każde ma swoją kołdrę (bo wiecznie mu ją zabierałam w nocy), więc owijam się nią jak rogalik. Nie mniej ciągnie mnie na dole, jak jestem w „niewłaściwej” pozycji. Poduszka wydaje się dobrym pomysłem 🙂
Ja nie mam doświadczenia, ale wygląda na bardzo wygodną, taką bardzo dopompowaną 😅
 
Do góry