reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Ja mam serduszkowa 1.08....no co ka być to będzie, ale człowiek jednak sie martwi. S objawy źle nie m też źle 🤣
Wiem wiem mam to samo tak źle tak niedobrze tez świruje ale już se wmawiam ciągle że nic zrobić nie mogę tylko się niedenerwowac powoli zaczynam w to wierzyć 😃
 
Dziewczyny, nie wiem co myśleć...do wczoraj czyli przez 1,5 tyg byłam nie do życia z tymi mdloścismi..dziś wstałam i nic, zero, zjadlam juz 2 posilki ...czy to normalne?
Oczywiście naczytałam się na necie wiadomo o czym i teraz schizuje :(
Ja dzisiaj stwierdziłam, że nie mam żadnych konkretnych objawów poza drobnostkami typu drażliwość, ból piersi czy częste oddawanie moczu, a tu po śniadaniu odrazu wymioty i cały dzień mnie mdli... Choć to już 7 tydzień.
 
reklama
Nawet nie wiedziałam, że to tak działa, ja po prostu zapisałam się do wybranego lekarza i dopiero planuje tam dzwonić aby dowiedzieć się szczegółów, np. kiedy będziemy pobierać krew na Pappe 🤔
To znaczy, chyba chodzi o to skierowanie na darmowe badania prenatalne powyżej jakiegoś wieku albo po przebytych poronieniach. Wtedy przysługują na NFZ i potrzebne jest skierowanie. W innym wypadku normalnie sama się zapisujesz.
U mnie krew na pappe i wolną podjednostkę bhcg pobiera się w 10 tygodniu ciąży (10+0 do 10+6) bo wtedy ponoć są najbardziej wiarygodne te wyniki. I z tym przychodzi się już na USG.
 
Do góry