reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Dziewczyny a kiedy kupujecie jakieś pierwsze ciuszki dla bobasków? Takie neutralne ;) ja mówiłam, że żeby nie w jednym miesięcy wszystko to powoli bym co miesiąc cos kupowała ale siostra mówi, żeby lepiej nie zapeszać i poczekać :)
Ja chyba zacznę kupować rzeczy po prenatalnych. Nie wierze w żadne przesądy, po prostu liczę że lekarz zasugeruje już wtedy płeć 😅
 
reklama
Dziewczyny, nie wiem co myśleć...do wczoraj czyli przez 1,5 tyg byłam nie do życia z tymi mdloścismi..dziś wstałam i nic, zero, zjadlam juz 2 posilki ...czy to normalne?
Oczywiście naczytałam się na necie wiadomo o czym i teraz schizuje :(
tak miałam wczoraj a dzisiaj jestem bez posiłku bo wymiotuje jak kot
 
A co do zamkniętej grupy, to może ustalimy jakiś deadline kiedy się zamykamy? Np. 10 sierpnia? Później w następnym tygodniu niektóre dziewczyny mają już prenatalne, a więc fajnie aby do tego czasu grupa była utworzona, a to też może troszkę potrwać. Co wy na to? ☺️
Ustalmy może też jakieś zasady dotyczące aktywności tzn. do grupy zostaną dodane osoby, które były aktywne w ciągu ostatnich 2 tygodni i nie był to tylko pierwszy post powitalny 😅 Bo widzę, że pojawiło się kilka osób które się przedstawiły i zniknęły 🤷🏼‍♀️
 
Dziewczyny a kiedy kupujecie jakieś pierwsze ciuszki dla bobasków? Takie neutralne ;) ja mówiłam, że żeby nie w jednym miesięcy wszystko to powoli bym co miesiąc cos kupowała ale siostra mówi, żeby lepiej nie zapeszać i poczekać :)
Ja jestem przed 1 wizyta wiec to dla mnie na razie abstrakcja ;) mam tylko 1 skarpeteczki, ale to dlatego że dalam mężowi razem z pozytywnym testem.
20230716_193320.jpg
Ale jak już będę po wizycie i będzie dobrze, ro myślę, że wpadnę w szał zakupowy.
 
Dziewczyny ja sobie tak myślę, że chyba czas zamknąć nasze forum co Wy o tym myślicie? 😊
Na koniec marca coś jeszcze mamy mało mam. Myślę że jeszcze będą szukać forów jak pierwsze stresy wizytowe dojdą. Z poprzedniego forum wiem że panie dość szybko się wykruszają, nie chcą pisać, jak zaczniemy mniejszą zamknięta grupką to skończymy mikrogrupką...
A co do zamkniętej grupy, to może ustalimy jakiś deadline kiedy się zamykamy? Np. 10 sierpnia? Później w następnym tygodniu niektóre dziewczyny mają już prenatalne, a więc fajnie aby do tego czasu grupa była utworzona, a to też może troszkę potrwać. Co wy na to? ☺️
Ustalmy może też jakieś zasady dotyczące aktywności tzn. do grupy zostaną dodane osoby, które były aktywne w ciągu ostatnich 2 tygodni i nie był to tylko pierwszy post powitalny 😅 Bo widzę, że pojawiło się kilka osób które się przedstawiły i zniknęły 🤷🏼‍♀️
Może termin 7 tygodni dla mam z końca marca? Jakoś zgrabnie trzebaby to obliczyć ;)
Nie wolicie się przenieść na zamknięta grupę na fb i tam codziennie dodawać post i podać co u nas ?
Mam niestety przykre doświadczenia z grupami fb. Jak już się panie zżyją to jest szansa że taka grupa się utrzyma. Zresztą- nie wszyscy mają fb
 
Ja chyba zacznę kupować rzeczy po prenatalnych. Nie wierze w żadne przesądy, po prostu liczę że lekarz zasugeruje już wtedy płeć 😅
Ja też zacznę kupować po prenatalnych. Po córce nie mam kompletnie nic bo wszystko wydałam w rodzinie. Teraz będę musiała kupić wszystko od podstaw także będzie to ogromny koszt. Powoli będę kupować rzeczy i wrzucać do kartona. Niech sobie leży. A takie rzeczy jak wózek czy łóżeczko to już na koniec zamówię. 😀
 
Na koniec marca coś jeszcze mamy mało mam. Myślę że jeszcze będą szukać forów jak pierwsze stresy wizytowe dojdą. Z poprzedniego forum wiem że panie dość szybko się wykruszają, nie chcą pisać, jak zaczniemy mniejszą zamknięta grupką to skończymy mikrogrupką...

Może termin 7 tygodni dla mam z końca marca? Jakoś zgrabnie trzebaby to obliczyć ;)

Mam niestety przykre doświadczenia z grupami fb. Jak już się panie zżyją to jest szansa że taka grupa się utrzyma. Zresztą- nie wszyscy mają fb
Oki ja tylko zaproponowałam , mamy właśnie kameralna grupę z 2020r i każdego dnia piszemy co u nas wspieramy się itd ;)
 
reklama
Oki ja tylko zaproponowałam , mamy właśnie kameralna grupę z 2020r i każdego dnia piszemy co u nas wspieramy się itd ;)
O to fajnie wam wyszło. Nasza grupa z 2016 rozłamała się na pół i ta część z fb nie przetrwała a ta z forum xostala zdziwsiątkowana... Z 2020 była propozycja ale 4 panie nie miały fb I zostałyśmy znimi. Nadal piszemy 💛 Jedyne co to za szybko zamknęłyśmy, nawet adminka pytała czy na pewno wiemy że potem będzie nas mało. Miała rację...
 
Do góry