reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Cześć dziewczyny, podczytuję Was od dwóch tygodni, bo wtedy właśnie zobaczyłam 2 kreski ❤️ kilka słów o mnie - pierwsza ciąża, 30 na karku. Póki co jestem po pierwszym badaniu, widać pęcherzyk, przedwczoraj miałam lekkie krwawienie i wylądowałam na IP, na szczęście to nie było poronienie, właściwie to nie wiedzą co to było... No nic, mam nadzieję że będzie mi dane zostać marcową mamą i to w tak doborowym towarzystwie 😎 tp wstępnie na 25.03
 
Grupę krwi robi się raz mowil mi to niejeden lekarz mam wynik z 1 ciąży która była 8 lat temu i wynik ciągle aktualny bo grupa krwi raczej się niezmienia
Mi też lekarz powiedział że jak mam w papierach z poprzedniej ciazy określoną grupę krwi to nie muszę robić. Chyba że nie znajdę tego papierka to wtedy mam zrobić.
 
Kochane ,a powiedzcie jak u Was z objawami macie ciągle takie same ?
Czy bolą Was po bokach placy? Mnie szczególnie po dłuższym chodzeniu. czekam na tą wizytę w środę jak na skazane okropnie się boję ☹️
Piersi mnie już nie bolą, są jedynie takie ciut większe i brodawki ciemniejsze.
Czasem mnie zemdli ale już nie wymiotuje no i zadyszkę mam . Często chodzę siku i ciągle chce mi się pic . Poza tym jeszcze codziennie pobolewa mnie głowa.
 
Kochane ,a powiedzcie jak u Was z objawami macie ciągle takie same ?
Czy bolą Was po bokach placy? Mnie szczególnie po dłuższym chodzeniu. czekam na tą wizytę w środę jak na skazane okropnie się boję ☹️
mnie okropnie mdli ale już nie wymiotuje , bardzo mnie bola piersi po bokach szczególnie
 
Kochane ,a powiedzcie jak u Was z objawami macie ciągle takie same ?
Czy bolą Was po bokach placy? Mnie szczególnie po dłuższym chodzeniu. czekam na tą wizytę w środę jak na skazane okropnie się boję ☹️
U mnie ogromny ból piersi, mega nadwrażliwość na wsxystkie zapachy i mdłości..dziś wzielm urlop w pracy bo tak się wymęczyłam caly tydzień że mam dość. Ogólna nie moc i senność...
 
Piersi mnie już nie bolą, są jedynie takie ciut większe i brodawki ciemniejsze.
Czasem mnie zemdli ale już nie wymiotuje no i zadyszkę mam . Często chodzę siku i ciągle chce mi się pic . Poza tym jeszcze codziennie pobolewa mnie głowa.
W którym tygodniu lepiej ci się zrobiło?
 
reklama
Kochane ,a powiedzcie jak u Was z objawami macie ciągle takie same ?
Czy bolą Was po bokach placy? Mnie szczególnie po dłuższym chodzeniu. czekam na tą wizytę w środę jak na skazane okropnie się boję ☹️
U mnie z objawami jest w kratkę. Dzisiaj przykładowo jestem nie do życia. Spałam w ciagu dnia, a od popołudniowego spaceru z psem po prostu leżę i czytam książkę bo nie mam na nic siły.
No i mnie męczą mdłości - za bardzo nie wymiotuje, ale cały czas mnie mdli wiec nie mam za bardzo apetytu. Chociaż są dni jak chyba nawet wczoraj, że w ogóle nie czuje ze jestem w ciąży ;)
Piersi mam cały czas tkliwe przy dotyku i tez mam wrażenie ze nieco sie powiększyły ;) u mnie obecnie 8+2.
 
Do góry