reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
A jaki koszt? Mi pokazuje 2200 🧐
Jeśli któraś z Was jest zainteresowana testem Harmony (o którym wczoraj pisałam po wizycie u lekarza) to wstawiam Wam niżej link. Generalnie doczytałam, że to badanie pobiera Alab, a potem próbka jest wysyłana i badana w laboratorium w Stanach. Są 3 warianty badań, ja wstawiam ten najwyższy pakiet. Co ważne, trzeba mieć skierowanie od lekarza na to badanie ✊🏻

 
dziewczyny mam już wyniki czy któraś miała podobnie w dniu okresu czy jednak jest niski poziom hcg? Wiem ze trzeba powtórzyć ale do poniedziałku strach mnie zje. Czy któraś w cyklach 28 dniowych miała taki poziom hcg w dniu spodziewanej miesiączki ? Bardzo dziękuje za odpowiedz
 

Załączniki

  • FAB2DA21-DEC5-44C4-AA27-E6DC449A42E5.jpeg
    FAB2DA21-DEC5-44C4-AA27-E6DC449A42E5.jpeg
    58,8 KB · Wyświetleń: 69
A dziewczyny, które mają dziś 8+0 lub w tych okolicach kiedy macie prenatalne ? Kurde ja się jeszcze nie zapisałam, lekarka mówiła, że dopiero 07.08 pogadamy o tym na wizycie 🤔 albo coś mi się przesłyszało.
 
dziewczyny mam już wyniki czy któraś miała podobnie w dniu okresu czy jednak jest niski poziom hcg? Wiem ze trzeba powtórzyć ale do poniedziałku strach mnie zje. Czy któraś w cyklach 28 dniowych miała taki poziom hcg w dniu spodziewanej miesiączki ? Bardzo dziękuje za odpowiedz
Znaczenie ma kiedy mialas owulacje i na ile jest to pewny termin. Jeżeli jest to faktycznie 14dpo to beta jest dość niska, ale znowu chyba kluczowy jest jednak przyrost. Wiec niestety musisz uzbroić się w cierpliwości i powtórzyć badanie.
 
A dziewczyny, które mają dziś 8+0 lub w tych okolicach kiedy macie prenatalne ? Kurde ja się jeszcze nie zapisałam, lekarka mówiła, że dopiero 07.08 pogadamy o tym na wizycie 🤔 albo coś mi się przesłyszało.
U mnie jest dzisiaj 8+2/8+3 zależy czy z usg czy om - i na prenatalne (usg+pappa)zapisałam się na 24.08. A wcześniej 14.08 robię nifty.
 
reklama
A dziewczyny, które mają dziś 8+0 lub w tych okolicach kiedy macie prenatalne ? Kurde ja się jeszcze nie zapisałam, lekarka mówiła, że dopiero 07.08 pogadamy o tym na wizycie 🤔 albo coś mi się przesłyszało.
ja mam wizytę 16.08 i wtedy będę ustalała bo mój prowadzący mi je robi , ma certyfikat . Robił mi tak w poprzednich ciążach i mu ufam ale myśle ze musisz mieć je do końca sierpnia zrobione :)
 
Do góry