reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Mówił też, żeby jeść dużo witaminy C i magnez, że wtedy może się łatwiej wchłonąć.

RozumiemTwoj stres 😐 dobrze, że umówiłaś się gdzie indziej, trzymamy mocno kciuki, żeby wszystko było w porządku, napewno tak będzie❤️ błędy pomiaru na tak wczesnym etapie się zdarzają :)
dziękuję, wiem że się zdarzają ale że aż taki ze o 1 mm?🤷‍♀️ dlatego idę rozwiać moje wątpliwości
 
reklama
No ja okres miałam 28 maja i wedlugo apki powinnam być w 8 tydz 5 dni ok rozumiem, że mogę mieć młodszą ciąże i jestem tydzień do tyłu czyli te 7 tyg 6 dni ale tydzien temu też byłam 7 + 5 wiec tego juz nie rozumiem🤷‍♀️ a jak grzecznie zapytałam lekarza o co chodzi to z podniesionem tonem do mnie, że ja jestem jakaś niepoważna ze sie czepiam jakis pomiarów, źe serce bije i to jest najważniejsze 🤷‍♀️
Wiesz co ja tak miałam i pisałam o tym. Byłam na USG (chyba to był 14 lipiec) było 5+3 a potem byłam 21 lipca i wyszło 6+1....więc też coś nie halo. I widzisz ja mam 7+4 teraz w okres miałyśmy identycznie 🙆
 
Dziewczyny a ja kolejny dzień dostaje wyniki badań i kolejny dzień żyje w stresie 🫣 zobaczcie same. Powiecie mi czym jest ta cytoliza ?
Cieszyłam się, że wszystko dobrze ale zawsze jednak musi się coś znaleźć 😐
 

Załączniki

  • Screenshot_20230728_130131_Gallery.jpg
    Screenshot_20230728_130131_Gallery.jpg
    66,2 KB · Wyświetleń: 73
dziękuję, wiem że się zdarzają ale że aż taki ze o 1 mm?🤷‍♀️ dlatego idę rozwiać moje wątpliwości
Jest to możliwe, mi w poprzedniej ciąży już nie pamiętam który to był tydzień ale ok 34tyg zrobili pomiar i dziecko ważyło 2400 a dwa tygodnie później 2430 więc prawie tyle samo co dwa tyg wstecz co jest aż niemożliwe. Więc głowa do góry, będzie dobrze! Daj znać koniecznie✊🤗
 
Jest to możliwe, mi w poprzedniej ciąży już nie pamiętam który to był tydzień ale ok 34tyg zrobili pomiar i dziecko ważyło 2400 a dwa tygodnie później 2430 więc prawie tyle samo co dwa tyg wstecz co jest aż niemożliwe. Więc głowa do góry, będzie dobrze! Daj znać koniecznie✊🤗
Dziękuję wierzę, że będzię wszytko dobrze🥰
 
reklama
Do góry