reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny a ja kolejny dzień dostaje wyniki badań i kolejny dzień żyje w stresie 🫣 zobaczcie same. Powiecie mi czym jest ta cytoliza ?
Cieszyłam się, że wszystko dobrze ale zawsze jednak musi się coś znaleźć 😐
nie jestem pewna ale pewnie będziesz musiała powtórzyć badanie. Myślę że to nic poważnego 😊 być może masz jakąś infekcję. Skonsultować musisz z lekarzem ale na spokojnie bez nerwów 💚
 
Oj powiem wam ze te prenatalne to tez bedzie stres 🙂 ja mam do tego zrobic 3 badania z krwi, nigdy tego nie robilam i bardzo sie boje co tam wyjdzie
 
Dzisiaj od rana miałam plamienie. I to tak sporo... udało się trafić do lekarki do której byłam zapisana na przyszły tydzień na wizytę. 1,5h opóźnienia😖 Przy pomiarze ciśnienia po raz pierwszy miałam 144/81, to się nigdy nie zdarza. Do tego stopnia stres. A tu proszę, bobas jest i nic sobie z plamienia nie robi. Rozmiarem pasuje do terminu z miesiączki, serduszko bije tak jak bić powinno. Po prostu chcial żebym w końcu na wizytę poszła ;)
Nawet nie mam krwiaka, podobno endometrium też może krwawić...
 
Dzisiaj od rana miałam plamienie. I to tak sporo... udało się trafić do lekarki do której byłam zapisana na przyszły tydzień na wizytę. 1,5h opóźnienia😖 Przy pomiarze ciśnienia po raz pierwszy miałam 144/81, to się nigdy nie zdarza. Do tego stopnia stres. A tu proszę, bobas jest i nic sobie z plamienia nie robi. Rozmiarem pasuje do terminu z miesiączki, serduszko bije tak jak bić powinno. Po prostu chcial żebym w końcu na wizytę poszła ;)
Nawet nie mam krwiaka, podobno endometrium też może krwawić...
To podobnie jak u mnie wczoraj. Dziś ani śladu jakiegokolwiek... Nie wiem co to wczoraj było ale mega się najadłam strachu. Co do prenatalnych jeszcze się nie zapisuje. Poczekam do wizyty 17 sierpnia jak będzie żywa ciąża to dopiero się zapisze :)
 
Umówiłam się na 24 sierpnia na prenatalne, będę wtedy 12+2 więc chyba idealnie ☺️
Mnie wczoraj lekarz wyznaczył konkretny dzień kiedy mam wykonać badanie i będę wtedy 12+5 🙂 Dowiedziałam się, że na NFZ robią badanie USG i krwi na tym samym terminie. Wyniki dają po kilku dniach po badaniach. W tej samej klinice prywatnie robią tak, że krew badają kilka dni przed USG i wynik Pappa jest tuż po USG.
No ale fajnie, że chociaż na tym badaniu uda się troszkę zaoszczędzić 🙂 Wczorajsza wizyta z usg 560 zł 😅
 
To podobnie jak u mnie wczoraj. Dziś ani śladu jakiegokolwiek... Nie wiem co to wczoraj było ale mega się najadłam strachu. Co do prenatalnych jeszcze się nie zapisuje. Poczekam do wizyty 17 sierpnia jak będzie żywa ciąża to dopiero się zapisze :)
Hmm wczoraj byliśmy z mezem na plaży i na jarmarku w Gdańsku. Trochę żeśmy pochodzili... A potem 2h autem do domu. Może się okazać że troszkę w tym plamieniu mojej winy...
 
Jeśli któraś z Was jest zainteresowana testem Harmony (o którym wczoraj pisałam po wizycie u lekarza) to wstawiam Wam niżej link. Generalnie doczytałam, że to badanie pobiera Alab, a potem próbka jest wysyłana i badana w laboratorium w Stanach. Są 3 warianty badań, ja wstawiam ten najwyższy pakiet. Co ważne, trzeba mieć skierowanie od lekarza na to badanie ✊🏻

 
reklama
Hmm wczoraj byliśmy z mezem na plaży i na jarmarku w Gdańsku. Trochę żeśmy pochodzili... A potem 2h autem do domu. Może się okazać że troszkę w tym plamieniu mojej winy...
Ciężko stwierdzić ja cały czas jestem aktywna, pracuje. Nie wiem czy to kwestia tego czy nie tego 🤷 ale teraz dostałam tą cholerną luteinę,której nie lubię eh...
 
Do góry