reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Tak, ale myśle że poczekamy jeszcze z 2 tygodnie? Teoretycznie osoby z terminem na koniec marca mogą jeszcze nie wiedzieć nawet o ciąży 😅

‼️‼️ Tym samym przypominam, aby dać mi znać jeśli kogoś nie ma na poniższej liście, ponieważ na jej podstawie będziemy tworzyć prywatną grupę:

1.03 @AnielkoweLove
2.03 @Anet23 @dajboże
3.03. @Marcia 1983 @Oli55 @Mija9191
4.03 @Sylwia 7 ♹ 🕖
5.03 @Kotciara @Altojaxx @Manvi @Alabama89
6.03 @nicola27
7.03 @Kimkolwiek @magdak2603
8.03 @Justyna1996 @pestka339
9.03 @Juliaaawe @Dolvit @marzenieowielodzietności
10.03 @AnnaK. @Nusia93 @Cloui
11.03 @Mamachlopcow
14.03 @olis87
17.03 @Belferka @Ania936 @XnetiX
19.03 @pyrk
20.03 @Joanna91 @Pszczoła2020 @Migdałkowa
21.03 @marlusia @Madziaair
24.03 @Cherry_Tomato
25.03 @Lenkaaa90
26.03 @Wartaa
28.03 @nasze_kolejne_szczęście @MaagdaB
29.03 @AScarlett

Jednocześnie jeśli ktoś nas "cichaczem" podczytuję, to najwyższa pora aby się ujawnić i do nas dołączyć ;)
Cześć ☺️ jestem cichym obserwatorem, ale ujawniam się 🙈 czekałam z tym do momentu, kiedy zobaczę serduszko na usg. Jestem po ciąży biochemicznej i po poronieniu zatrzymanym w 8 tygodniu, więc bardzo ostrożnie podchodzę do tematu. Byłam już w sierpniowych mamach 2022, później w listopadowych 2022, a teraz jestem tutaj ☺️
Wizytę miałam wczoraj, termin na 1.03 😁
 
reklama
Tak, ale myśle że poczekamy jeszcze z 2 tygodnie? Teoretycznie osoby z terminem na koniec marca mogą jeszcze nie wiedzieć nawet o ciąży 😅

‼️‼️ Tym samym przypominam, aby dać mi znać jeśli kogoś nie ma na poniższej liście, ponieważ na jej podstawie będziemy tworzyć prywatną grupę:

1.03 @AnielkoweLove
2.03 @Anet23 @dajboże
3.03. @Marcia 1983 @Oli55 @Mija9191
4.03 @Sylwia 7 ♹ 🕖
5.03 @Kotciara @Altojaxx @Manvi @Alabama89
6.03 @nicola27
7.03 @Kimkolwiek @magdak2603
8.03 @Justyna1996 @pestka339
9.03 @Juliaaawe @Dolvit @marzenieowielodzietności
10.03 @AnnaK. @Nusia93 @Cloui
11.03 @Mamachlopcow
14.03 @olis87
17.03 @Belferka @Ania936 @XnetiX
19.03 @pyrk
20.03 @Joanna91 @Pszczoła2020 @Migdałkowa
21.03 @marlusia @Madziaair
24.03 @Cherry_Tomato
25.03 @Lenkaaa90
26.03 @Wartaa
28.03 @nasze_kolejne_szczęście @MaagdaB
29.03 @AScarlett

Jednocześnie jeśli ktoś nas "cichaczem" podczytuję, to najwyższa pora aby się ujawnić i do nas dołączyć ;)
Poczekajcie na mnie 😊 w poniedziałek 31.07 idę na pierwszą wizytę do ginekologa, także mam nadzieję, że wszystko będzie już jasne 💕 według aplikacji dziś zaczęłam 5 tc, a termin przypada na 28.03. Dam znać po wizycie czy zostaję z Wami - chciałabym baaaardzo 😊
 
Cześć ☺️ jestem cichym obserwatorem, ale ujawniam się 🙈 czekałam z tym do momentu, kiedy zobaczę serduszko na usg. Jestem po ciąży biochemicznej i po poronieniu zatrzymanym w 8 tygodniu, więc bardzo ostrożnie podchodzę do tematu. Byłam już w sierpniowych mamach 2022, później w listopadowych 2022, a teraz jestem tutaj ☺️
Wizytę miałam wczoraj, termin na 1.03 😁
Czeeeeść! Życzę Ci, żebyś była aktywną członkinią przez kolejne 8 miesięcy :)
 
Poczekajcie na mnie 😊 w poniedziałek 31.07 idę na pierwszą wizytę do ginekologa, także mam nadzieję, że wszystko będzie już jasne 💕 według aplikacji dziś zaczęłam 5 tc, a termin przypada na 28.03. Dam znać po wizycie czy zostaję z Wami - chciałabym baaaardzo 😊
Widze ze idziemy rowno :) mam taki sam termin i dzisiaj zaczynam 5 tydzień. Wizytę mam 2 sierpnia u lekarki u ktorej chce prowadzic ciążę, ale 1 jeszcze mam taką dodatkowa wizytę w poradni NFZ gdzie chodziłam.

Masz jakieś objawy ?
 
Jest serduszko 🥺💗 Poza tym, nie wiem nic 😂 Mówiłam że sprzęt tam jest kiepski, więc gin nawet nie próbował mierzyć. Na oko stwierdził, że wygląda na jakiś 6 tydzień. Umówię się już teraz prywatnie na następną wizytę, to będę wiedzieć więcej.
Suuuuper!! Cieszę się i gratuluje❤️🥰
Nie chciała skierowania. Aby podałam ten kod co dostałam w SMS, wzięła dowod i tyle. Więc jak macie na kartce przez lekarza napisane jakie badania macie zrobić i to dodacie w pzu to Wam też przejdzie :)
You made my day 🙈❤️🥰
Cześć ☺️ jestem cichym obserwatorem, ale ujawniam się 🙈 czekałam z tym do momentu, kiedy zobaczę serduszko na usg. Jestem po ciąży biochemicznej i po poronieniu zatrzymanym w 8 tygodniu, więc bardzo ostrożnie podchodzę do tematu. Byłam już w sierpniowych mamach 2022, później w listopadowych 2022, a teraz jestem tutaj ☺️
Wizytę miałam wczoraj, termin na 1.03 😁
Witamy, miło, że się ujawniłaś😊 nudnych dziewięciu miesięcy🥰 mamy Ten sam termin porodu😊
 
Widze ze idziemy rowno :) mam taki sam termin i dzisiaj zaczynam 5 tydzień. Wizytę mam 2 sierpnia u lekarki u ktorej chce prowadzic ciążę, ale 1 jeszcze mam taką dodatkowa wizytę w poradni NFZ gdzie chodziłam.

Masz jakieś objawy ?

O proszę 😊 super !
W poniedziałek tydzień temu odrzuciło mnie od kawy i w zasadzie to był powód kupienia pierwszego testu 😂 czasem mnie lekko mdli, momentami bardzo bolą mnie piersi i mam średnią ochotę na mięso. W zasadzie chyba tyle, a jak to wygląda u Ciebie ?
 
Hej ja już dawno po wizycie, ale dopiero ochłonęłam 😃 jest serduszko 💗 to co delikatnie się odkleiło co spowodowało plamienie już się przykleiło i na ten moment jest wszystko ok 🥰 założył kartę ciąży. Termin na 8 marzec. Dziś 7+5. Fasolka ma 1,49 cm ❤️❤️❤️ tak się cieszę ❤️ dostałam skierowanie na prenatalne. Tak mi ulżyło 🥰🥰🥰🥰
 
Hej ja już dawno po wizycie, ale dopiero ochłonęłam 😃 jest serduszko 💗 to co delikatnie się odkleiło co spowodowało plamienie już się przykleiło i na ten moment jest wszystko ok 🥰 założył kartę ciąży. Termin na 8 marzec. Dziś 7+5. Fasolka ma 1,49 cm ❤️❤️❤️ tak się cieszę ❤️ dostałam skierowanie na prenatalne. Tak mi ulżyło 🥰🥰🥰🥰
Gratuluje ❤️ Cieszę się i zazdroszczę! ❤️
 
reklama
O proszę 😊 super !
W poniedziałek tydzień temu odrzuciło mnie od kawy i w zasadzie to był powód kupienia pierwszego testu 😂 czasem mnie lekko mdli, momentami bardzo bolą mnie piersi i mam średnią ochotę na mięso. W zasadzie chyba tyle, a jak to wygląda u Ciebie ?
Ja objawow nie mam żadnych:) Kawa mi dalej super smakuje i gdyby nie rozsądek to bym dalej piła 4 dziennie, a tak staram się ograniczyć do jednej, czasami wejdzie druga.
 
Do góry