reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
mi tez sie wczoraj zrobil taki ogromny siniak fioletowy, pod spodem takie zgrubienie, mi akurat jeszcze sie nie zdarzylo zeby krwawilo ale siostra mowila ze ona tak miala nie raz i zebym sie wlasnie nie wystraszyla w takim wypadku
Ja też mam takie zgrubienie właśnie i krwiak w kolorze soku z jagód 😅 Przykładam zimnym kompresem, nie boli już tak bardzo to miejsce, ale wyglada okropnie 😵‍💫
 
Dziewczyny czy to musi oznaczać jakiś stan zapalny ? Lekarz dopiero za 10 dni :/
Screenshot_20230727_134216_Samsung Notes.jpg
 
Dziewczyny jak chyba zwariuje 😩 jak wiecie tydzień temu w środę byłam u swojej lekarki i dzidzia mierzyła wtedy 1.38 cm ( to z usg wyszlo niby 7+5 )no ale wedlug OM ( 28 maja) mialam 7+3 wiec z 3 marca przesunelo mi na 1 marca. I słuchajcie tego poszłam dziś do innego lekarza ten sam sprzęt bo moja lekarka chora ( czyli tydzień różnicy ) i dziecko mierzy 1,48 cm i znowu według usg 7+6 . Mowie mu ze tydzien temu mierzylo 1,38 i ten sam tydzien i dzis znouw i dziecko uroslo 1mm? Opieprzyl mnie powiedzial ze szukam dziury i ze serduszko bije i wszystko jest dobrze, że biorac pod uwage OM 28 maja to sie wszystko zgadza i wogole. Nie wiem co o tym myslec dziewczyny.
 
Dziewczyny jak chyba zwariuje 😩 jak wiecie tydzień temu w środę byłam u swojej lekarki i dzidzia mierzyła wtedy 1.38 cm ( to z usg wyszlo niby 7+5 )no ale wedlug OM ( 28 maja) mialam 7+3 wiec z 3 marca przesunelo mi na 1 marca. I słuchajcie tego poszłam dziś do innego lekarza ten sam sprzęt bo moja lekarka chora ( czyli tydzień różnicy ) i dziecko mierzy 1,48 cm i znowu według usg 7+6 . Mowie mu ze tydzien temu mierzylo 1,38 i ten sam tydzien i dzis znouw i dziecko uroslo 1mm? Opieprzyl mnie powiedzial ze szukam dziury i ze serduszko bije i wszystko jest dobrze, że biorac pod uwage OM 28 maja to sie wszystko zgadza i wogole. Nie wiem co o tym myslec dziewczyny.
Czy to możliwe ze tydzień temu lekarka za dużo mi zmierzyła zarodek? Ja miałam być spokojna przed wylotem a pojadę pełna obaw.
 
reklama
Do góry