reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Hop, hop! I ja po wizycie 🩷 moje serduszko do mnie mrygało z ekranu ❤️❤️❤️ 6mm 💪 i jest tak jak przypuszczałam, według okresu 7+0, a według usg 6+2, czyli walnęłam się o jeden dzień w obliczeniach...
Kobieta do rany przyłóż. Chyba hormony we mnie buzują i przy wywiadzie się popłakałam jak musiałam mówić o poronieniu. Lekarka nie dość że bardzo się zmartwiła, to jeszcze pocieszyła i powiedziała, że sama straciła pierwszą ciążę, a teraz ma dwójkę dzieci 🥹🥹🥹 wspomniałam też, że piersi mnie teraz nie bolą, a ostatnio bolały bardzo. To też powiedziała, że miała tak samo. Kochana 🩷🩷🩷
 
reklama
Hop, hop! I ja po wizycie 🩷 moje serduszko do mnie mrygało z ekranu ❤️❤️❤️ 6mm 💪 i jest tak jak przypuszczałam, według okresu 7+0, a według usg 6+2, czyli walnęłam się o jeden dzień w obliczeniach...
Kobieta do rany przyłóż. Chyba hormony we mnie buzują i przy wywiadzie się popłakałam jak musiałam mówić o poronieniu. Lekarka nie dość że bardzo się zmartwiła, to jeszcze pocieszyła i powiedziała, że sama straciła pierwszą ciążę, a teraz ma dwójkę dzieci 🥹🥹🥹 wspomniałam też, że piersi mnie teraz nie bolą, a ostatnio bolały bardzo. To też powiedziała, że miała tak samo. Kochana 🩷🩷🩷
Cudnie 💗 super kobieta 🥰
 
Gratuluje dziewczyny wizyt ❤️ ja właśnie wyszłam z gabinetu, niestety ale nie jest u mnie tak kolorowo 😢 niby 5+1 ale narazie samo puste jajo 😞 albo się rozwinie albo nie 🥺 dał mi dupka i zapisał za 2 tyg, ale nie wiem czy tyle wytrzymam i chyba wcisnę się gdzieś na przyszły tydz
 
Gratuluje dziewczyny wizyt ❤️ ja właśnie wyszłam z gabinetu, niestety ale nie jest u mnie tak kolorowo 😢 niby 5+1 ale narazie samo puste jajo 😞 albo się rozwinie albo nie 🥺 dał mi dupka i zapisał za 2 tyg, ale nie wiem czy tyle wytrzymam i chyba wcisnę się gdzieś na przyszły tydz
5+1 to jeszcze jest czas.
Trzymam kciuki żeby było dobrze! Jaki masz rozmiar pęcherzyka?
 
reklama
W ogóle tak sobie myśle, że dziwny był ten lekarz, byłam u niego pierwszy raz, niby zasłużony i doświadczony, same dobre opinie, ale twierdzi że poziom progesteronu jest najważniejszy. Każe mi brać zwykły kwas foliowy, nie żadne mama dha, bo „jak coś jest od wszystkiego to jest od niczego” 😳 jakoś nie było „chemii” między nami
 
Do góry