reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

ja jestem teraz 7+4 dc. Odstawilam metforminę stopniowo w ciągu ostatnich 2 tyg mierząc przy okazji czy nie mam skoków cukru, jak narazie wygląda wszystko ok zobaczymy jak po krzywej w sobotę. W piątek tydzień temu brałam ostatnia tabletkę metforminy. Brałam 1500 XR gluckophage
Ja biorę tylko 500 Glucophage, więc pewnie nie będę musiała tak długo schodzić, bo chyba musiałabym kroić tą tabletkę na kawałki 😅 Daj koniecznie znać, jak wyniki, jestem bardzo ciekawa ✊🏻
 
reklama
Ja biorę tylko 500 Glucophage, więc pewnie nie będę musiała tak długo schodzić, bo chyba musiałabym kroić tą tabletkę na kawałki 😅 Daj koniecznie znać, jak wyniki, jestem bardzo ciekawa ✊🏻
ja brałam jeszcze parę dni 1500 a później jedna tabletkę 750 przez kolejne 5 dni i odstawilam. Dziś rano cukier wyszedł mi 94 więc średnio ale objadłam się na wieczór KFC 🤦‍♀️ woec może dlatego bo tak był koło 85
 
Super i gratulacje ❤️ jak dobrze pójdzie na mojej jutrzejszej wizycie to 2 sierpnia będziemy wizytować razem 🙂 najlepsze jest to, że na tą wizytę zapisałam się jeszcze przed tym jak zaszłam w ciążę. To była taka afirmacja i jak widać podziałało 😄
Ja mam tak z dzisiejsza wizytą w Medicover. Umówiłam się na nią w poprzedniej ciąży (biochemiczna z poprzedniego cyklu) i tak czułam żeby nie rezygnować z wizyty. No i szybko okazało się, że miałam rację 😅 Mam nadzieję, że wynegocjuję już dzisiaj wszystkie skierowania na badania krwi ✊🏻
 
ja brałam jeszcze parę dni 1500 a później jedna tabletkę 750 przez kolejne 5 dni i odstawilam. Dziś rano cukier wyszedł mi 94 więc średnio ale objadłam się na wieczór KFC 🤦‍♀️ woec może dlatego bo tak był koło 85
No właśnie, przy tych zachciankach i remiksach jedzeniowych, to pojedynczy pomiar cukru rano może być kompletnie niemiarodajny 🙂 Szykuję się mentalnie na to, bo na 13tc mam już zaplanowane wakacje w Grecji.. I jak sobie pomyśle, że miałabym się martwić wtedy cukrem i nie jest tych wszystkich smakołyków greckich to aż mnie skręca 😅
 
Ja przy cc mialam 3x wklucia w kregoslup i wlasnie mialam wyciek plynu i bardzo mnie bolal bark. Polozna drugiego dnia kazala zeby maz pojechal na orlen i przywiozl mi porzadna kawe. Po tej kawie odzylam. Przez te wklucia i wyciek plynu musialam lezec 24godz i dopiero byla pionizacja. Ale corke od razu mi polozyli przy cycu i tak.caly dzien i cala noc ze mna w lozku byla. W ciagu dnia po.cc killa.godzin mogl byc maz ze mna i on przewijał mala. A w nocy i do momentu pionizacji polozne sie tym.zajmowaly. w nocy zagladaly sprawdzic co.i jak. I mi mala na cycka kladly, wiec.ona w sumie caly czas byla podlaczona. Ja tam.po.twj cesarce bylam wypoczeta. Za to pologu po sn nie chce pamietac. Mam nadzieje ze tym.razem bedzoe lepiej. Jak.wszystko bedzie ok to.pewnie sprobuje naturalnie, bo tak lepiej dla dziecka, ale nie zawsze jest tak ze po cc dluzej sie dochodzi do siebie niz po sn. Wszystko zalezy jakie porody. Ja mam blizne ladna. Jak bylam na kontroli po pologu to lekarka w szoku ze dopiero.co.rodzilam. na kazdym usg pozniej lekarze oceniali blizne i.mowili se pieknie wygojona. W kazdym.razie dla mnie porod sn byl.o wiele bardzoej meczacy niz cc. I porod i połóg.
 
No właśnie, przy tych zachciankach i remiksach jedzeniowych, to pojedynczy pomiar cukru rano może być kompletnie niemiarodajny 🙂 Szykuję się mentalnie na to, bo na 13tc mam już zaplanowane wakacje w Grecji.. I jak sobie pomyśle, że miałabym się martwić wtedy cukrem i nie jest tych wszystkich smakołyków greckich to aż mnie skręca 😅
dlatego czekam na tą krzywą i będzie wszystko wiadomo 😊
 
Ja mam tak z dzisiejsza wizytą w Medicover. Umówiłam się na nią w poprzedniej ciąży (biochemiczna z poprzedniego cyklu) i tak czułam żeby nie rezygnować z wizyty. No i szybko okazało się, że miałam rację 😅 Mam nadzieję, że wynegocjuję już dzisiaj wszystkie skierowania na badania krwi ✊🏻
😃😃 To się nazywa intuicja 😄 no to trzymam kciuki za dzisiejsze negocjacje 😃✊
 
Super i gratulacje ❤️ jak dobrze pójdzie na mojej jutrzejszej wizycie to 2 sierpnia będziemy wizytować razem 🙂 najlepsze jest to, że na tą wizytę zapisałam się jeszcze przed tym jak zaszłam w ciążę. To była taka afirmacja i jak widać podziałało 😄
To u mnie było dokładnie to samo z pierwsza wizyta. Miała być wizyta kontrolna, a wyszło ze jednak była pierwsza wizyta w ciąży :p to trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę :)
 
reklama
Do góry