reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
O matko to kolorowo masz🫣 a mała to niezła kombinatorka, nie dostała cyca to przeskoczyła od razu po konkrety🤣 krzywdy sobie nie da zrobić 😀
To moja na odwrót, wg mnie za mało je i ciągle coś w nią wciskam🙈 zawsze chciałam, żeby sama się garnęła do jedzenia, ale póki co to taki Tadek niejadek 🙄 choć np jajecznice zje z całego jaja, a jak widzi słoiczek (o zgrozo) to aż się trzęsie, a człowiek gotuje i liczy, że będzie zjedzone taaaaa🙈
No jak prześpię noc to jest szok Haha
Współczuje z tym jedzeniem bo zawsze bzika się ma na tym punkcie u dzieci 😬 ja na szczęście nie mam problemu od początku jadła ładnie, ale No wiem, że dzieci są różne i to męczy jak nie wiadomo co i czy w ogóle zje.
Jakie dziewczyny macie plany na weekend? 🙈
Ja próbuje jako tako sprzątać dom, ponieważ dziś znajomi wpadają. Jutro pewnie gdzieś również wyjdziemy, ale w niedziele czeka nas błogi relaks... albo obiad u teściów, jeszcze nie wiem 😝
Ja próbuje sprzątać, ale już się zmęczyłam i głowa mnie boli 😅 jeszcze muszę podłogę umyć i siebie i jechać po młodą do przedszkola 🫣 jutro jak zawsze z dzieckiem na konie, a reszta dnia to może „lenistwo”, niedziela u teściów bo zawsze spędzamy niedziele na zmianę u rodziców :p
To akurat bardzo zabawne, ale mam termin na 5 marca, czyli w urodziny mojej mamy. 😄 Ale jeśli dziecko ma być takie jak mama, to podziękuje. 😂 Bardziej nieogarniętej osoby chyba nigdy nie poznałam 😅
Ja jestem waga i jestem mega nie ogarnięta, a moi tato jest nie wiem co 29.12? Ale też jest nieogarnięty więc bardziej podejrzewam u nas jakieś ADHD niż znak zodiaku 😅
Btw. Miałam z córka termin na swoje urodziny, na szczęście urodziła się 5 minut wcześniej 😅 ale widzę już w niej te pewne elementy nieogarnięcia 🙈
Podziwiam cię za to zamiłowanie 🙈 Ja niestety niezbyt lubię się z naturą, boje się każdego najmniejszego robaczka, wszystko mnie od razu chce tam zjeść i zabić 😝
Ja to mogę chwasty wyrywać i tyle z moich prac ogrodowych, ale też mnie zaraz wszystko swędzi, gryzie i wydaje mi się, że po mnie łazi 😵‍💫

Mam córkę wagę i popieram, jest trudna 😅 humor zależy w którą stronę przeważy xD ja za to jestm Panna i też do łatwych nie należę 🙈
Mój mąż Panna my z córka Wagi i wydaje mi się, że on ma jednak trudniejszy charakter 🤣
Strzelce to bardzo dynamiczne znaki, to ludzie którzy brylują w towarzystwie i optymistycznie płyną przez życie 🙂 Wagi natomiast dużo myślą i często za dużo analizują. Wybierają też często samotność od towarzystwa. Możecie się różnić w tych aspektach 🙂
O z tym o wagach to się zgodzę, mam dokładnie tak 🥲
Ja w tym roku też tyle wszystkiego zasiałam... mówię nie ma to jak na ogrodzie mieć wszystkie swoje warzywa. A teraz ani nie mam sił wstać z łóżka a mąż nienawidzi takich prac 🫣 codziennie mówię, że pójdę ogarnąć chwasty i tak przekładam i przekładam aż mi wszystko zarosnie 🫣
Ja to co roku sieje i potem nic z tym mi się nie chce robić Haha, a w tym roku jeszcze mi ślimaki zeżarły większość to w ogóle się odechciewa 🤢
 
Ja bylam w 5+6 i był pusty pecherzyk. Nerwów tyle mnie to kosztowało 🫣 ale po tygodniu już było serduszko i dzidzia ;)
Tak ale koleżanka będzie w poniedziałek w 6+1 tak więc może już być widoczny jeśli oczywiście ciąża nie jest młodsza niż jej się wydaje😊 ja przy 6+1 już miałam bijące serduszko😊
 
Ja w tym roku też tyle wszystkiego zasiałam... mówię nie ma to jak na ogrodzie mieć wszystkie swoje warzywa. A teraz ani nie mam sił wstać z łóżka a mąż nienawidzi takich prac 🫣 codziennie mówię, że pójdę ogarnąć chwasty i tak przekładam i przekładam aż mi wszystko zarosnie 🫣
Ja właśnie mam ten sam problem z odkładaniem w czasie, ale myślę sobie, że póki ładnie wszystko rośnie, to chyba tym moim warzywkom po prostu chwasty sprzyjają 🤣
 
Dziewczyny może któraś ogarnia badania i rozumie ten lekarski szyfr?😂Czy te badania są w miarę okej? Chodzi mi o te leukocyty. Z góry dzięki jak ktoś to ogarnia i się wypowie 💜
 

Załączniki

  • F1C7970E-D251-4EE9-AACD-6F66B4EA217B.png
    F1C7970E-D251-4EE9-AACD-6F66B4EA217B.png
    96,8 KB · Wyświetleń: 51
Jstem po wizycie :) tej na NFZ. Zarodek jest, tętno też. Ale :p ja nie wiem nie może chyba być tak,że wyjdę zadowolona z wizyty... Eh byłam na USG lekko ponad tydzień temu i było niby 5+3 z pomiarów. Dziś wizyta tydzień i dwa dni od tamtej i tak jest wszystko ale według jej wyliczeń 6+1 🤷 to co ta ciąża stoi w miejscu? Wolno się rozwija? Crl 0.44. Nie mam pojęcia jaki wymiar na pecherzyk bo go chyba nie zmierzyła... We wtorek idę prywatnie,może coś więcej się dowiem . Z plusów dostałam skierowanie na te badania krwi, więc to będzie z głowy
Czekam na dobre wiadomości 🙂
 

Załączniki

  • 16899397016024809272079050152967.jpg
    16899397016024809272079050152967.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 41
reklama
Jstem po wizycie :) tej na NFZ. Zarodek jest, tętno też. Ale :p ja nie wiem nie może chyba być tak,że wyjdę zadowolona z wizyty... Eh byłam na USG lekko ponad tydzień temu i było niby 5+3 z pomiarów. Dziś wizyta tydzień i dwa dni od tamtej i tak jest wszystko ale według jej wyliczeń 6+1 🤷 to co ta ciąża stoi w miejscu? Wolno się rozwija? Crl 0.44. Nie mam pojęcia jaki wymiar na pecherzyk bo go chyba nie zmierzyła... We wtorek idę prywatnie,może coś więcej się dowiem . Z plusów dostałam skierowanie na te badania krwi, więc to będzie z głowy
Bardzo ładnie ci rośnie maleństwo ja miałam w 6+ 1
Crl 0,40 cm 😊
 
Do góry