reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Jstem po wizycie :) tej na NFZ. Zarodek jest, tętno też. Ale :p ja nie wiem nie może chyba być tak,że wyjdę zadowolona z wizyty... Eh byłam na USG lekko ponad tydzień temu i było niby 5+3 z pomiarów. Dziś wizyta tydzień i dwa dni od tamtej i tak jest wszystko ale według jej wyliczeń 6+1 🤷 to co ta ciąża stoi w miejscu? Wolno się rozwija? Crl 0.44. Nie mam pojęcia jaki wymiar na pecherzyk bo go chyba nie zmierzyła... We wtorek idę prywatnie,może coś więcej się dowiem . Z plusów dostałam skierowanie na te badania krwi, więc to będzie z głowy
A tak czekałam aż napiszesz, że wszystko ok ;) nie ma co się zamartwiać najważniejsze, że jest dzidzia i tętno 💗 mi pecherzyka też nie mierzyła samo crl. A badania kazała mi zrobic prywatnie i tylko takie marne 700 zł 🫣🫣🫣 nie wiem czy jak urodzę będę miała za co karmić maleństwo bo dopiero jestem na poczatku ciazy a ja już tysiące straciłam 🫣🫣 a na nfz u siebie nie pójdę bo u mnie jest kilku lekarzy, którzy mają przyszyta łatkę "mordercy" i nawet w tv o nich głośno kiedyś było... no ale nadal pracują 🫣
 
reklama
Jestem już po... Zobaczyłam całe 1.24 cm człowieka i pięknym serduchem. Według USG 7.3 ..termin porodu bez zmian 7.03. to z tych dobrych wieści.
Z gorszych podejrzenie cukrzycy ciążowej. I o ile mi miałam za dwa tygodnie zrobić już badanie glukozy z obciążeniem . To Pani doktor jednak to przemyślala i stwierdziła że mam zrobić natychmiast . Jutro jadę na to badanie
 
Jestem już po... Zobaczyłam całe 1.24 cm człowieka i pięknym serduchem. Według USG 7.3 ..termin porodu bez zmian 7.03. to z tych dobrych wieści.
Z gorszych podejrzenie cukrzycy ciążowej. I o ile mi miałam za dwa tygodnie zrobić już badanie glukozy z obciążeniem . To Pani doktor jednak to przemyślala i stwierdziła że mam zrobić natychmiast . Jutro jadę na to badanie
Cudowne wieści! Gratuluje:)
Ja dzis miałam konsultacje z endokrynolog bo lecze się na hashi i tsh poszybowało w górę.. ale zwróciła też uwagę na poziom glukozy 94...I w najbliższym czasie też muszę zrobić test obciazenia:* ( strasznie tego nie cierpię.. na samą myśl o tej słodyczy już mnie mdli :*(
 
Cudowne wieści! Gratuluje:)
Ja dzis miałam konsultacje z endokrynolog bo lecze się na hashi i tsh poszybowało w górę.. ale zwróciła też uwagę na poziom glukozy 94...I w najbliższym czasie też muszę zrobić test obciazenia:* ( strasznie tego nie cierpię.. na samą myśl o tej słodyczy już mnie mdli :
Mój poziom glukozy 96.6 . Liczyłam że jeszcze przez wakacje będę miała z głowy. Nie wyobrażam sobie . Przy obecnych mdloscisch i zawrotach głowy ja mam jeszcze tam wytrzymać. Biorę ze sobą męża na to wsparcie
 
reklama
Ja mam totalną załamkę dziewczyny 😔
Dostałam wyniki Bety i proga z dzisiaj..
Jestem już 23 dzień po owulacji.
16.07 hcg: 1573,6 prog: 28,77
19.07 hcg: 4966,9 prog: 27,44
21.07 (dzisiaj) hcg: 7714,0 prog: 25,8
Wychodzi na to, że dzisiejszy przyrost jest poniżej normy, bo tylko 55,3%, poprzedni był na poziomie 115,2%.. Czytałam gdzieś, że powyżej 6000 beta przyrasta wolniej.. Co o tym sądzicie? Ja nie wiem jak wytrzymam do tego lekarza do 19.. 👀
 
Do góry