reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Podziwiam cię za to zamiłowanie 🙈 Ja niestety niezbyt lubię się z naturą, boje się każdego najmniejszego robaczka, wszystko mnie od razu chce tam zjeść i zabić 😝
Nie wiem skąd mi się to wzięło.. jakoś zawsze myślałam o sobie w domu z ogródkiem. Narazie mam ogródek 🤣 mi się ciężko zabrać do pracy, ale jak już pójdę to mogę siedzieć i siedzieć a zajęć nie ma końca...
 
Nie wiem skąd mi się to wzięło.. jakoś zawsze myślałam o sobie w domu z ogródkiem. Narazie mam ogródek 🤣 mi się ciężko zabrać do pracy, ale jak już pójdę to mogę siedzieć i siedzieć a zajęć nie ma końca...
Ja w tym roku też tyle wszystkiego zasiałam... mówię nie ma to jak na ogrodzie mieć wszystkie swoje warzywa. A teraz ani nie mam sił wstać z łóżka a mąż nienawidzi takich prac 🫣 codziennie mówię, że pójdę ogarnąć chwasty i tak przekładam i przekładam aż mi wszystko zarosnie 🫣
 
tak to te , ja zamierzam sobie chociaż kilka dni je brać wiem ze wrócą ale już nie miałam sił
Ja dostałam 4 tabletki w poprzedniej ciazy od gin w prezencie takie próbki czy coś ale naszczescie niemiałam mdłości i niebralam jutro mam zjazd rodzinny chyba wezmę sobie jutro żeby przetrwać 😄
 
Jakie dziewczyny macie plany na weekend? 🙈
Ja próbuje jako tako sprzątać dom, ponieważ dziś znajomi wpadają. Jutro pewnie gdzieś również wyjdziemy, ale w niedziele czeka nas błogi relaks... albo obiad u teściów, jeszcze nie wiem 😝
Ja wybieram się na weekend do Wrocławia żeby glowa odpoczęła☺️ Wracamy w poniedziałek a we wtorek od razu wizyta☺️
 
reklama
Do góry