reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

@Migdałkowa a co piszą w takim razie o bliźniętach? 😄 To podobno znienawidzony znak zodiaku, najgorsze charaktery 🤣
Bliźnięta są po prostu dynamiczne 🙃 Jak ktoś jest bardzo spokojny i działa powoli, to po prostu nie nadąża za Bliźniakami 😅
 

Załączniki

  • IMG_6574.jpeg
    IMG_6574.jpeg
    166,8 KB · Wyświetleń: 34
reklama
A ja jestem strzelec 😁 i w sumie nigdy się nawet tym nie interesowałam jakie są Strzelce. Wiem , że wagi są ciężkie 😅 widzę po mężu...😝
Strzelce to bardzo dynamiczne znaki, to ludzie którzy brylują w towarzystwie i optymistycznie płyną przez życie 🙂 Wagi natomiast dużo myślą i często za dużo analizują. Wybierają też często samotność od towarzystwa. Możecie się różnić w tych aspektach 🙂
 
Mam córkę wagę i popieram, jest trudna 😅 humor zależy w którą stronę przeważy xD ja za to jestm Panna i też do łatwych nie należę 🙈
Wklejam Ci poniżej ciekawostki o dzieciach spod znaku Wagi 🙂
 

Załączniki

  • IMG_6575.jpeg
    IMG_6575.jpeg
    153,7 KB · Wyświetleń: 22
  • IMG_6576.jpeg
    IMG_6576.jpeg
    193,9 KB · Wyświetleń: 22
  • IMG_6577.jpeg
    IMG_6577.jpeg
    171,5 KB · Wyświetleń: 19
To akurat bardzo zabawne, ale mam termin na 5 marca, czyli w urodziny mojej mamy. 😄 Ale jeśli dziecko ma być takie jak mama, to podziękuje. 😂 Bardziej nieogarniętej osoby chyba nigdy nie poznałam 😅
Moja mama tez ryba i też nieogar 😂
Mąż również ryba i w sumie jest zorganizowany, ale za to odkłada wszystko maksymalnie 🙈
Mi wychodzi baranie dziecko i zmartwienie mega, bo ja w ogóle fal nie czuje z baranami 💁🏻‍♀️ tez inżynier i tez w to wierze 😃
O 14.30 mąż zabiera mnie nad nasz Bałtyk ❤️ zero zmartwień do niedzieli- taki plan :)
 
reklama
Do góry